Центр соціальної реабілітації

Соціальна реабілітація – це

Соціальна реабілітація – це поєднання різних методів і технік, спрямованих на відновлення соціальної сфери життя людини, яка страджає від важких життєвих обставин, зокрема наркоманії та алкоголізму.
Оскільки внаслідок вживання наркотичних речовин чи алкоголю в людини порушується нормальне функціонування усіх сфер його життя, то надалі йому необхідно пройти етап відновлення втраченого рівня соціальної активності та життєдіяльності.

Кому потрібна соціальна реабілітація?

Залежна людина через вживання наркотиків у соціальній сфері зруйнувала:

 1. Взаємини з рідними та близькими. Залежні люди звикли дурити і маніпулювати своїми родичами у тому, щоб продовжити своє вживання. Крадіжка особистих речей та грошей, чи коштовностей призводить до погіршення взаємин із рідними та втратою поточного рахунку довіри.
 2. Роботу, через прогули або появи на робочому місці в нетверезому стані. Внаслідок вживання знижується ефективність праці.
 3. Друзів. . Через постійне перебування в колі друзів у наркотичному або алкогольному стані, друзі змушені відкинути людину, яка вживає, оскільки вона їх тягне на дно і вносить деструктив у їхнє життя.
 4. Фінансові проблеми. У багатьох випадках залежний влазить у борги та кредити, закладає цінні речі у ломбард. Його фінансова складова життя повністю руйнується.

Тому залежній людині необхідно пройти соціальну реабілітацію для відновлення всіх втрачених функцій та підвищення рівня адаптації до нових умов життя.

Методи соціальної реабілітації, що використовуються у наркологічному центрі «Тонус Плюс»:

 1. Соціально-медичний. Відновлення та набуття навичок тверезого життя без вживання психоактивних речовин, а також відновлення фізичного здоров’я.
 2. Соціально-психологічний. Робота психологів та психотерапевтів для формування здорового психічного та психологічного здоров’я, робота з почуттями та емоціями.
 3. Соціально-педагогічний. Формування нових навичок, для прагнення нових знань, здобуття освіти, курси, навчання у ВНЗ тощо
 4. Професійний. Напрацювання навичок для навчання та здобуття професії та роботи.
 5. Відновлення взаємовідносин у соціумі та формування нового середовища спілкування. . За допомогою фахівців відновлюються міжособистнісні взаємини з рідними, друзями, а також формується нове соціальне середовище з тверезих людьми, які одужують.

Протипоказання

У випадку з наркотичною та алкогольною залежностями невід’ємною частиною є безпосередньо щире бажання змінювати своє життя та докладати максимум зусиль для формування нових навичок тверезого життя.

Центр медико-соціальної реабілітації

Дотримуватися рекомендацій фахівців є дуже важливою складовою, оскільки, якщо у залежного буде на все «своє бачення», і він буде відмовлятися від виконання рекомендацій і настанов, то результату не буде. Наркологічний центр «Тонус Плюс» уважно ставиться до всіх індивідуальних параметрів кожної людини та якісно надає послугу соціальної реабілітації. Наші фахівці допомагають відновити здоров’я, відновити психічний та психологічний добробут, налагодити стосунки з рідними та близькими, навчать навичкам особистісного розвитку, новим професіям та допоможуть у подальшому працевлаштуванні. Тому, якщо Ви втратили свої соціальні функції внаслідок вживання наркотиків чи алкоголю, звертайтесь до наркологічного центру «Тонус Плюс», тут Вам допоможуть змінити своє життя на краще!

Відгуки про реабілітацію в Тонус Плюс

Тонус Плюс вже тривалий час допомагає людям знайти тверезий спосіб життя. Через нас пройшло дуже багато людей, які залишають свої відгуки. Відгуки можна прочитати на сторінці Відгуки, а також в Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Умови

Центр реабілітації «Тонус Плюс» розташований біля лісу, чисте повітря. Кілька разів на тиждень резиденти центру ходять на прогулянки лісом до озера. Будинок з комфортними умовами, кондиціонери, телевізори зі смарт тв, інтернет. На території центру розташований тренажерний зал, який резиденти центру можуть відвідувати щодня та тенісний стіл. 4-разове збалансоване харчування. Розпорядок дня в центрі розрахований фахівцями, до нього входять зарядка, денні тренінги та заходи, вечірні групи, час для дозвілля та чаювання, час для саморозвитку та розвитку себе у фізичному, психологічному, соціальному та духовному благополуччі.

наркологический центр Тонус Плюс
наркологический центр Тонус Плюс
наркологический центр Тонус Плюс

Поделись с друзьями:

Меню