Ціни на лікування наркоманії

Детоксикация наркозависимых

Скільки коштує лікування наркоманії?

Виходячи з практичного досвіду можна виділити питання, що найбільш задаються на первинних консультаціях при вступі в наркологічну клініку. Один з яких звучить так: Які ви даєте гарантії після курсу лікування? І друге питання, яке найбільше турбує всіх родичів, звучить так: Скільки коштує лікування від наркоманії?

На вищезазначене питання однозначно відповісти не можна. Грамотне лікування наркоманії виключно має здійснюватися в індивідуальному форматі. Достатньо провести просту аналогію на прикладі ремонту автомобіля. Не можна відремонтувати різні автомобілі з різними поломками за ту саму ціну.

Цінова політика наркологічної клініки завжди варіюється від спектра послуг. Крім того, фінансова складова повинна формуватися виключно після первинного огляду пацієнта або після здійснення низки діагностичних заходів фахівцями реабілітаційної клініки.

Що стосується нашого центру, то базова і стандартна ціна застосовна тільки до курсу психо-соціальної реабілітації, розрахованого на 28 днів. Оплачуючи даний курс ви отримуєте послуги з проживання, 3-разове харчування, роботу за спеціалізованою програмою, індивідуальні консультації психологів, а також тренінгові заходи спрямовані на відновлення особистості.

Але для того, щоб залежна людина повноцінно інтегрувалася на курс психосоціальної реабілітації необхідно для початку стабілізувати і відновити її фізичний і психологічний стан. Так саме відновлення цих аспектів впливає на фінансову складову і формування додаткових заходів.

Для більшої прозорості нижче будуть описані найпоширеніші додаткові послуги у процесі психосоціальної реабілітації.

Надішліть свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  Як проходить лікування від наркотиків

  1. Детоксикація
   Ця методика спрямовано виведення з організму людини токсинів внаслідок вживання наркотиків. Але навіть у цій послузі цінова політика коливається залежно від наркотичного речовини, тривалості вживання, дозування тощо. Наприклад: не вдасться проводити однакові детоксикаційні заходи для наркозалежного, який всього лише 2-3 тижні нюхає амфітамін і для людини, яка більше 3 років ін’єкційно вживає Метадон.
  2. Відновлення когнітивних функцій
   Сучасні дизайнерські наркотики серйозно руйнують мислення, інтелект, пам’ять залежної людини. З такими вагомими порушеннями у когнітивній сфері безглуздо розпочинати курс психо-соціальної реабілітації. Ідеї, знання та принципи одужання не зможуть зафіксуватись у зруйнованому мисленні. У такому разі без лікаря психіатра та спеціальної медикаментозної терапії просто не обійтися. Курс та тривалість прийому мед. препаратів також варіюється від ступеня порушення когнітивних функцій.
  3. Усунення різних захворювань
   У процесі тривалої наркотизації порушується робота внутрішніх органів, виникає велика кількість захворювань і ворогів. Діагностика, здавання аналізів, відповідне лікування також входить до прескуранта додаткових послуг при лікуванні наркоманії. До того ж родичі помилково вважають, що наркологічна клініка має вирішувати проблеми залежного внаслідок його наркотизації, такі як кредити, проблеми з поліцією, розлучення та багато іншого. Хочеться донести до родичів таку ідею, що реабілітаційний центр вирішує виключно проблеми Залежності.

  НЕ ХОЧЕ
  ЛІКУВАТИСЯ

  ?

  Мотивація на лікування

  Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

  Лікування наркоманії в Києві відгуки з Google

  Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

  вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

  5,0 158 reviews

  • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
   Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
   прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
   … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
   Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
  • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
   Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
  • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
   Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
  • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
   Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
  • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
   Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
  • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
   Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
  • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
   Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

  Дивитись всі відгуки Залишити відгук

  Як довго лікують від наркоманії?

  лечение наркомании срокиНаркологічний центр «Тонус Плюс» має такі програми: перезавантаження, зрив 90 днів, експрес програма. Повний курс лікування наркологічної залежності складається для кожного пацієнта з огляду на тяжкість ситуації, тривалість курсу різна, але не менше 4-5 тижнів. Навіть після повноцінного лікування людині буде важко зберігати байдужість до наркотиків, якщо навколо неї будуть залежні «друзі», старі зв’язки та маргінальне оточення. В даному випадку показана пролонгована ізоляція пацієнта як основа терапії та стабільного результату.

  Як і де житимуть пацієнти клініки?

  Для кожної людини тривале розлучення з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний центр реабілітації «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал з розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

  реабилитационные центры для наркоманов
  Услуга лечения наркомании
  центр реабилитации наркомании
  реабилитационный центр наркологический
  реабилитационные центры для наркоманов
  центр реабилитации для наркоманов
  реабилитационный центр киев
  центр реабилитации наркоманов киев
  реабилитационные центры для наркоманов
  реабилитационный центр наркоманов
  реабилитационный центр от наркотиков
  реабилитационный центр для наркоманов в украине
  реабилитационные центры для наркоманов
  реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
  реабилитационный центр в киеве
  реабилитационный центр наркомании
  врач нарколог на дом

  Андрій Кочетков

  Лікар-нарколог

  Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
  Рік початку практики: 2008
  Кваліфікаційна категорія: перша

  психотерапевт для наркозависимых

  Олена Алфьорова

  Психолог

  Спеціалізація: психотерапія.
  Рік початку практики: 2005

  психолог для наркозависимых киев

  Ігор Алфьоров

  Психолог

  Спеціалізація: практична психологія.
  Рік початку практики: 2013

  Ліцензії та сертифікати

  Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

  Ціни на лікування наркоманії

  Умови медичного стаціонару

  диагностика наркомании

  Діагностика

  При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

  Детоксикация организма

  Детоксикація організму

  Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

  Психологи и терапевты

  Психологи та терапевти

  Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

  Консультационные услуги

  Консультаційні послуги

  Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

  Лечение солевой и спайсовой наркомании

  Лікування сольової та спайсової наркоманії

  Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

  психиатр для наркомана

  Психіатрія

  Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

  стационарная наркологическая клиника киев
  стационарная наркологическая клиника киев
  стационарная наркологическая клиника киев
  стационарная наркологическая клиника киев
  стационарная наркологическая клиника киев
  стационарная наркологическая клиника киев

  Поделись с друзьями:

  Меню