Як подолати проблему лікування алкоголізму в Харкові

Для успішного подолання алкогольної залежності необхідно для початку розібратися власне в самому захворюванні, а також в причинах його виникнення. Безпомилково знайшовши причину, так би мовити “корінь”, захворювання і усунувши її, є величезна ймовірність, що залежна людина ніколи більше не повернутися до своєї згубної пристрасті.

Чому ж людина п’є:

1.алкоголь змінює світосприйняття, настрій, поведінку і допомагає уникнути реальності.

2.желание розслабитися після важких буднів.

3.за компанію, коли це від нього вимагає соціальне середовище.

4. Для подолання неприємного похмільного синдрому.

Як показує практика, переконати алкоголіка в необхідності лікування досить складно. Адже з прогресуванням захворювання зміцнюється такий захисний механізм психіки, як заперечення. При систематичному та регулярному вживанні алкогольних напоїв у людини настільки спотворюється мислення, що залежний починає жити в “придуманому світі”. Виходячи з вищевикладеного алкоголіка, внаслідок затуманеного розуму, може просто не усвідомлювати наявність проблеми, а також руйнівних згубних наслідків внаслідок вживання алкоголю.

Як вилікувати алкоголізм раз і назавжди?

Для ефективного подолання алкогольної залежності необхідно пройти складне та комплексне лікування. Лікування алкогольної залежності у Харкові має на увазі тривалий процес, який розбитий на певні етапи. Найбільш ефективна та дієва стратегія подолання алкогольної залежності полягає у початковій лікарській терапії, психотерапії, потім реабілітації. Безумовно, не можна відкидати такий метод лікування алкоголізму як кодування, який викликає у залежного негативні відчуття при вживанні алкоголю. Лікування алкоголізму в Харкові включатиме комплекс усіх ефективних методів.

1. Відмова від вживання спиртних напоїв супроводжуватиме фізичним та психологічним дискомфортом. Першочерговим завданням лікування алкоголізму є усунення симптомів абстинентного синдрому. Для усунення негативних наслідків, викликаних зловживанням алкогольними напоями, використовується метод детоксикації. Мета його полягає в медикаментозному виведенні з організму отрут і токсинів, що утворилися внаслідок розпаду алкоголю. Ця методика стабілізує фізичний стан хворого, і навіть нормалізує його тиск.

2.Як було зазначено раніше абстинентний синдром супроводжується також психологічної дестабілізацією. Для усунення психологічного дискомфорту цьому етапі хворому призначаються заспокійливі препарати чи відповідні транквілізатори. Для усунення симптомів безсоння призначаються лікарські препарати снодійного типу.

3. Також для відновлення нормальної роботи мозку, а також поліпшення когнітивних процесів ми використовуємо вітамінні комплекси групи “В”. Дуже важливо розуміти, що етап детоксикації це лише перший крок у подоланні алкогольної залежності.

Найбільш важливим є етап психологічної реабілітації, який передбачає з’ясування та усунення причин вживання алкоголю, набуття навичок тверезого життя, конструктивне проведення дозвілля без вживання спиртних напоїв.

Як реалізувати примусове лікування алкоголізму?

Алкоголіки в окремих випадках усвідомлюють наявність проблеми, а отже механізм її вирішення геть-чисто відсутній. Як правило, на переконання залежного витрачається багато часу і сили або переконання в необхідності лікування взагалі не працюють. Як змусити алкоголіка лікуватися.

1. перше з чого необхідно почати це перестати потурати всім забаганкам свого залежного родича. Не в жодному разі не реагувати на шантаж, погрози та маніпуляції з його боку. В ідеалі створити такі нестерпні домашні умови, що поїздка в лікувальне значення видалася йому відпочинком.

2.якщо вищезазначена методика не спрацювала, однозначно необхідно перекрити фінансовий потік, можливо позбавити на час його харчування та проживання. Якщо він знаходить гроші на випивку, значить знайде н
а вищезазначені атрибути.

3. Безперечно не завадять розповіді про негативні наслідки алкоголю. Бажано, щоб ці розповіді супроводжувалися реальними прикладами з життя людей.

У таких випадках можна піти на крайній захід – примусове лікування алкоголізму у Харкові. Процес реабілітації носить виключно індивідуальний характер залежно від стажу вживання спиртних напоїв, типу алкоголю, ступеня порушення когнітивних функцій, а також стадії розвитку захворювання.

Як вибрати центр реабілітації чи наркологічний центр для алкоголіка?

Перед тим як прийняти таке важливе рішення, потрібно щоб реабілітаційний центр відповідав нижче викладеним критеріям:

1.реабілітаційний центр повинен мати відповідні сертифікати та ліцензії.

2. завідувач реабілітаційної клініки має необхідну освіту, яка дозволяє йому працювати з цим контингентом.

3. Наявність корекційно-розвивальної програми одужання.

4. індивідуальний підхід у плані курсів та термінів одужання під кожного конкретного клієнта.

5. Розташування реабілітаційного центру, а також інформація щодо побутових умов у ньому.

Спочатку правильний вибір реабілітаційного центру впливає позитивний кінцевий результат.

Поделись с друзьями:

Меню