Лікування ефедронової наркоманії

Що таке ефедрон?

Ефедрон (джеф, мулька, меткатіон, марцефала) наркотик родом із 90-х, зараз він не такий популярний у нашій країні, але від цього не менш небезпечний. Цей наркотик роблять із ефедрину, який видобувають із пігулок (солутан, троїфед, ленолекс, ефіну). Сама ефедра зростає у середній Азії. Ефедрін – це ліки, які використовуються для астматиків, а також його використовують при застуді. З нього готують два наркотики – перший це ефедрон, другий метамфетамін (гвинт). Основна шкода цього наркотику в тому, що в його складі є марганцівка та інші небезпечні реагенти. Марганець вбиває мозок, викликає марганцеву енцефалопатію (недоумство), також може призвести до невиліковного паралічу.

Також цей наркотик викликає сильну тягу, яка набагато сильніша, ніж в інших. речовин, під впливом потягу до речовини людина здатна дуже неосудні вчинки, порушення закону – крадіжки, злодійство, побої. Його використовують внутрішньовенно і у великих дозах, а це означає, що вона сильно шкодить венам.

Також вживання ефедрону сильно вбиває печінку, буквально за 2-3 роки можна досягти повної відмови печінки з неможливістю її відновлення.

Ефедрон – розвиток залежності

Ефедрон – ін’єкційний наркотик, його вживають лише внутрішньовенно. Залежність від нього формується дуже швидко, достатньо кількох ін’єкцій для того, щоб сформувалася звичка вживати.

Залежність від наркотиків формується за наступним сценарієм:

 1. Вживання – людина пробує наркотик, отримує задоволення. Він знаходить легкий спосіб змінити свій настрій, отримати бажані емоції.
 2. Другий етап – підвищення толерантності, людина відчуває сильне бажання вжити. Колишніх доз наркотику не вистачає і людина починає вживати частіше і більше.
 3. Третій етап – формування залежного мислення, наркотик починає задавати темп і частоту вживання, підпорядковуючи собі життя залежного.
 4. Наступним етапом йде біо-психо-соціальний збиток, на людині починає відбиватися вживання, з його здоров’я, вчинках, соціальних зв’язках.
 5. Останнім етапом є стадія хронічної наркоманії – довгострокового болю. Воля людини порушується, вона вже не здатна себе контролювати, і все, що їй залишається це вживати знову, щоб знову почуватися легше. Без дії наркотику людині стає дуже погано, і лише чергова доза здатна дати полегшення. Вибратися самостійно із цієї стадії практично неможливо.

Важливо розуміти, що на кожній із стадії залежності включається захисний механізм – заперечення, який не дає людині здатність усвідомити свою залежність і якось над нею почати працювати. Залежний думає, що він не має проблем, і що він сам зможе кинути будь-якої миті.

Симптоми ефедронової наркоманії

Ефедрон – психостимулятор до цієї групи також входять (кокаїн, амфетамін, метамфетамін).
Найголовніша ознака того, що людина підсіла на наркотики – це зміни в її поведінці – людина стає потайною, у неї порушується режим – може не спати кілька днів потім проспати 20 годин. Також у залежного губляться морально-етичні норми, він починає дурити, красти. Ще однією ознакою є втрата інтересу до речей, які до того дарували радість. Ще змінюється коло спілкування, тверезі адекватні друзі йдуть на другий план замість них у залежне життя приходять співспоживачі наркотиків. Також ще однією характерною ознакою будуть перепади настрою та різка втрата ваги, поява слідів від ін’єкцій на руці. Під впливом ефедрону людина буде гіперактивною і також у неї будуть розширені зіниці.

Лікування ефедронової наркоманії – реабілітація наркозалежних

Лікування залежності – справа непроста, особливо коли йдеться про такий сильний наркотик як ефедрон. Лікування починають із консультації психіатра для того, щоб визначити ступінь ушкодження мислення від вживання ефедрону. Далі психіатр призначає корекційну терапію у тому, щоб залежний зміг максимально швидко відновити розумові здібності. Лікування проходить на стаціонарі в наркологічній клініці, це пов’язано з тим, що якщо людину не ізолювати (на початкових етапах), то вона досить швидко повернеться до старого образу через вплив старого оточення. Далі йде психодіагностика (тести, інтерв’ю), консультанти та психологи складають план лікування.

Наркологічний центр “Тонус плюс” вже багато років надає реабілітаційні послуги залежним людям та їхнім родичам. На базі центру програма “7 навичок одужує наркомана і алкоголіка”, а також прискорений курс 28 і 90 днів для швидкого відновлення після залежності та набуття тверезого способу життя. Вартість лікування 15 000 грн. на місяць.

Як проходить лікування наркозалежності:

looks_one

МОТИВАЦІЯ

 • Рекомендація психолога
 • Виїзд фахівця
 • Гарантія результату
looks_two

ДЕТОКСИКАЦІЯ

 • Виїзд додому (у стаціонарі)
 • Очищення організму
 • Діагностика психіатра
looks_3

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 • Соціальна програма
 • Стандартна програма
 • Індивідуальна програма
looks_4

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

 • Можливість працевлаштування
 • Навчання професій
 • Амбулаторний супровід
looks_5

ПІДТРИМКА РОДИЧНИКІВ

 • Група взаємодопомоги
 • Вебінари (онлайн)
 • Індивідуальні консультації

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

Лікування наркоманії в Києві відгуки з Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Як довго лікують від наркоманії?

лечение наркомании срокиНаркологічний центр «Тонус Плюс» має такі програми: перезавантаження, зрив 90 днів, експрес програма. Повний курс лікування наркологічної залежності складається для кожного пацієнта з огляду на тяжкість ситуації, тривалість курсу різна, але не менше 4-5 тижнів. Навіть після повноцінного лікування людині буде важко зберігати байдужість до наркотиків, якщо навколо неї будуть залежні «друзі», старі зв’язки та маргінальне оточення. В даному випадку показана пролонгована ізоляція пацієнта як основа терапії та стабільного результату.

Як і де житимуть пацієнти клініки?

Для кожної людини тривале розлучення з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний центр реабілітації «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал з розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании
врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Лікар-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Лікування ефедронової наркоманії

Умови медичного стаціонару

диагностика наркомании

Діагностика

При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

Детоксикация организма

Детоксикація організму

Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

Психологи и терапевты

Психологи та терапевти

Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

Консультационные услуги

Консультаційні послуги

Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

Лечение солевой и спайсовой наркомании

Лікування сольової та спайсової наркоманії

Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

психиатр для наркомана

Психіатрія

Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев

Поделись с друзьями:

Меню