Лікування ігроманії Київ

Читаючи цю статтю наважуся припустити, що у Ваш будинок постукала проблема під назвою “ігроманія”. Швидше за все самостійно цю проблему подолати не виходить, оскільки раніше неодноразові спроби припинити грати не мали успіху. Особи, які в інтернет ресурсі прописують посилання “Лікування ігроманії в Києві”, ймовірно шукають рецепт, так би мовити формулу подолання цієї згубної звички.

Я запевняю Вас, Ви звернулися за адресою. РЦ “Тонус плюс” протягом тривалого часу професійно займається лікуванням ігроманії у м. Києві. Але для того, що перейти до алгоритму рішення, необхідно розібратися власне в самій проблематиці. Якщо Ви хочете допомогти своєму близькому, Вам необхідно для початку знати три основні аспекти гри.

1.Це розлад особистості, що супроводжується нав’язливим бажанням грати незважаючи на очевидні негативні наслідки.

2.Цей розлад супроводжується порушенням роботи мислення, що згодом призводить до повної втрати контролю за участю в процесі гри.

3.При ігроманії інтенсивно руйнується як психологічне здоров’я людини, але й фізичне, соціальне і моральне.

Виходячи з вищевикладеної інформації, необхідно перестати жити в ілюзії, а також усвідомити, що “ігрова залежність” – це серйозний патологічний розлад, який згодом тільки прогресуватиме. Також необхідно зрозуміти, що дуже мала ймовірність того, що залежний самостійно усвідомлює проблему, а згодом самостійно позбавитися своєї деструктивної поведінки.

Але як для самого залежного, так і для його родичів є хороша новина.

1. Залежна людина потрапить до команди висококваліфікованих спеціалістів.

У РЦ “Тонус плюс” працюють дипломовані співробітники, що спеціалізується на подоланні різних адикцій (залежностей).

2. Залежний відмовиться від участі у процесі гри.

Як це станеться залежить в основному від самого залежного, а також від його найближчого оточення. В ідеалі для якісного подолання даного згубного розладу необхідна внутрішня мотивація та власне бажання найзалежнішого. Якщо дані атрибути відсутні, наші співробітники зможуть Вас проконсультувати щодо правильної з Вашого боку зовнішньої стимуляції щодо залежної людини.

3.Залежний займатиметься своїм особистісним розвитком.

Найзалежнішому, а також його родичам необхідно вкласти одне з головних переконань, що лікування ігроманії – це не подія, а найчастіше тривалий, копіткий і хворобливий процес. І терміни цього процесу коливаються виходячи зі стажу ігрової залежності, стадії розвитку залежної поведінки, а також при аналізі захисних механізмів психіки.

Поделись с друзьями:

Меню