Лікування наркоманії на Відрадному районі у Києві.

лечение наркомании на домуЗалежність від психоактивних речовин є дуже актуальною проблемою для багатьох сімей. Зараз нарко ринок України переповнений всілякими наркотиками, дістати їх дуже легко – можна купити в інтернеті за пару кліків, а можна стати на програму замісної терапії, показавши сліди уколів на руці. Речовини стали небезпечніші і набагато токсичніші ніж були раніше. Зараз достатньо кілька місяців вживати солі чи спайси, щоб довести себе до незворотних наслідків. У зв’язку з цим особливо гостро постало питання лікування наркоманії у Відрадному районі міста Києва – реабілітації наркозалежних.

Що таке наркоманія?

Наркоманія – (від грец. Narke затьмарення свідомості і mania пристрасть). Це в першу чергу хвороба, яка характеризується нав’язливим бажанням вжити знову і знову і посередницькою деградацією особистості внаслідок саморуйнівної поведінки. Іншими словами, залежний ставати одержимий наркотиком, і він втрачає контроль над своїм життям.

Наркоманія – біо-психо-соціальна хвороба – залежність вражає всі сфери життя людини. Його здоров’я починає погіршуватися – страждає печінка, нирки, серцево-судинна система. У психоемоційній сфері переважають негативні почуття, депресія, апатія, меланхолія, тривога. У соціальній сфері внаслідок вживання відбувається сильна деградація, людина дурить, краде, порушує закон – усе це призводить до втрати значних соціальних зв’язків та проблем із поліцією.

Лікування наркоманії – реабілітація наркозалежних у Відрадному районі Києва

На даний момент ефективне лікування наркоманії представлене лише у вигляді психоціальної реабілітації. Це пов’язано з тим, що там передбачено комплексний підхід, який допоможе повернути людину до нормального життя, навіть після тривалого вживання, за умови бажання самої людини жити новим життям та дотримання рекомендацій фахівців. Важливо також розуміти, що відмова від прийому наркотиків – це лише одна з умов для тривалої ремісії, потрібно постійно докладати зусиль для свого розвитку – одужання, оскільки без розвитку особистості людина поступово повернеться до своїх старих моделей поведінки – вживання.

Реабілітація наркозалежного проходить у 3 етапи:

 1. Лікування залежності починається із приміщення залежного в стаціонар, це пов’язано з тим, що є великий ризик зриву на перших етапах через вплив старого оточення, тому людину варто ізолювати від агресивного середовища.
  Далі відбувається детоксикація – зняття абстиненції. Залежний звикає до нових правил та нових людей. Через те, що людина кидає наркотики, у неї виникає синдром скасування, в цей момент людину оточують турботою і підтримкою допомагають їй медикаментозно, для того, щоб їй було легше пережити цей стан.
 2. Другий етап – це психосоціальна реабілітація. Основна її суть – це усунути в людини наслідки наркотизації, а також навчити її навичкам соціально-ефективного життя. Тут людині надають допомогу консультанти та психологи, проходять тренінги та лекції.
 3. Третій етап – соціальна адаптація. Людина пробує себе у соціумі (робота, навчання), але ще продовжує підтримувати контакти з центром.
  Наркологічний центр «Тонус плюс» Готовий допомогти Вам або Вашим близьким у проблемі.

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації..

Відгуки з Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Смотреть все отзывы Залишити відгук

Як і де житимуть пацієнти клініки?

Для кожної людини тривале розставання з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний центр реабілітації «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал із розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании
врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Лікар-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Лікування наркоманії на Відрадному районі у Києві.

Умови медичного стаціонару

диагностика наркомании

Діагностика

При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

Детоксикация организма

Детоксикація організму

Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

Психологи и терапевты

Психологи та терапевти

Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

Консультационные услуги

Консультаційні послуги

Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

Лечение солевой и спайсовой наркомании

Лікування сольової та спайсової наркоманії

Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

психиатр для наркомана

Психіатрія

Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев

Поделись с друзьями:

Меню