Лікування наркоманії у Києві відгуки — Артем.

лечение наркомании отзывы

Дорогі друзі!

Хочу поділитися з Вами історією, як я став наркоманом і зрештою подолав цю страшну залежність.

Я виріс цілком сприятливій родині і мав усе, про що тільки могла мріяти дитина. Добре навчався у школі, грав за футбольну команду. Після школи вступив до університету, де продовжував займатися спортом.

На той момент, якби мені сказали, що я вживатиму наркотики, я покрутив би пальцем біля скроні.

Але почалося все, як і в усіх наркоманів, з марихуани. Після першого вживання, в мені вже почав формуватися я залежний. Але на той момент я цього не розумів і мені це здавалося крутим.

В інституті навколо мене почало формуватися коло спілкування, природно за інтересами. Але оскільки вживання мені приносило задоволення, то й друзів я знаходив собі схожих. Дуже швидко на зміну траві прийшли таблетовані наркотики, такі як трамадол.

До 21 року я вже міцно сидів на наркотиках. Звичайно, і навчання, і спорт, і відносини з рідними були зруйновані. Час у вживанні почав пролітати рік за роком. Так само швидко, на зміну трамадолу, прийшли важкі ін’єкційні наркотики. Все. Я у системі. Я закінчений наркоман.

Звичайно ж, я шукав вихід. На підсвідомості я розумів всю суть проблеми, але зробити нічого не міг. Потім я дізнався, що є реабілітаційні центри для залежних. Я потрапив до трудового центру лікування наркоманів. Чесно сказати мені допомогло. Я почав працювати над своєю духовною сферою життя. Почав спиратися на життєві цінності та принципи. Чотири роки я протримався у тверезості. За цей час життя налагодилося. У мене народився син. І здавалося, що я ніколи більше не повернуся до вжитку. Але минув час, і я пішов, як то кажуть у «самостійне плавання». Вийшов у соціум.

Перша моя помилка була, я перестав працювати над собою, перестав розвиватись. Через війну зрив. У результаті все наново і ще більшою силою. Знову я вживаю. Довго так продовжуватися не могло, бо розумів, що смерть ходить поруч. Почав шукати вихід із цієї проблеми.

Наступною моєю точкою порятунку став наркологічний центр Тонус Плюс у м. Київ. Потрапивши сюди, я познайомився із програмою лікування наркомана та алкоголіка. Зі мною почали працювати психологи. Вчили мене, що таке наркоманія і чому людина починає вживати. Навчили розпізнавати тягу і як із нею боротися.

Розповіли, що існує чотири сфери життя:

  • біо;
  • психо;
  • соціо;
  • духовна.

І що дуже важливо розвиватись у всіх чотирьох. Реально, якщо ти маєш бажання, то ця програма може допомогти. Повірте, я зараз не рекламую наркологічний центр. Я говорю з особистого досвіду. Я пробував різні методи, але це працює ширше, ніж інші. Якщо в мене зараз запитають: Чи вживатиму я наркотики? Я відповім:

Я працюю над собою завдяки цій програмі. І тверезість — це не мета, а умова, завдяки якій я йду до успішного та благополучного життя.

Якщо ви опинилися в наркотичній чи алкогольній залежності, ваші рідні, близькі, дзвоніть! Не відкладайте на завтра, рятуйте життя людині: 095 104 62 44 або098 415 84 64

Поделись с друзьями:

Меню