Лікування наркоманії у Києві відгуки — Едуард.

Здрастуйте дорогі друзі, мене звуть Едуард, хочу поділитися з Вами своєю історією як я став наркоманом, і став на шлях одужання.
Ріс я у звичайній родині. Добре навчався у школі, займався спортом, а саме футболом. Цікавився всім, що тільки можна, легко долав труднощі.

У якийсь момент я потрапив у компанію старших хлопців які вживали наркотики, на той момент вони здавались мені крутими-з ними я вперше спробував марихуану як і у більшості залежних все почалося з неї.

Потім я почав вживати таблетовані наркотики, а саме трамадол. Коли закрили аптеки, де можна купити цей наркотик, у мене була паніка, я не знаходив собі місця і намагався заглушити все алкоголем. Потім у моєму житті з’явилася людина, яка запропонувала мені вколотися. У мене на той момент вже сформувалося оточення залежних людей. “Звичайні” люди мені стали не цікаві. Мене цікавило лише де взяти кошти на наркотики і як вжити. Я почав деградувати у всіх життєвих сферах. Втратив довіру рідних та близьких. Переступив через свої принципи та цінності. Втратив здоров’я, роботу, другу половину… Але всього цього я не помічав, бо був в активній фазі вживання.

Я неодноразово пробував кинути наркотики, але результату це не приносило і я знову починав вживати.
Потім я зустрів людину, у якої вдалося подолати залежність – він мені розповів про реабілітаційний центр. Я вирішив спробувати змінити своє життя. Попросив допомоги у близьких і за їх допомогою потрапив на реабілітаційний центр. На даний момент я їм дуже вдячний, що не відвернулися від мене і взяли мені квиток в нове життя.

У реабілітаційному центрі зі мною почали працювати психологи та інструктори. Вони познайомили мене з корекційно-розвивальною програмою лікування наркомана та алкоголіка. Я почав по ній працювати. Почав відновлювати збитки, набуті у вживанні. Почав вивчати залежність, процеси зриву і все, що стосується одужання. Почав постійно працювати над собою. На даний момент я йду до успішного, збалансованого та сприятливого життя.

Якщо у Вас проблема залежності, не варто чекати. Завтрашній день може стати останнім. Звертайтесь за допомогою до фахівців.

Поделись с друзьями:

Меню