Лікування наркоманії у Кривому Розі

лечение наркомании в кривом рогу

Залежність – це хвороба, яка руйнівно відбивається на фізичному та психологічному рівні, викликаючи сильну залежність від психоактивних речовин. Також дуже сильно обмежує соціальне, моральне та особисте життя людини, а найголовніше призводить до передчасної смерті.

Фізична залежність, це коли людина нездатна вести свою життєдіяльність, бути активною і взаємодіяти з реальністю без речовини, тому що організм відчуває звикання, а синдром скасування викликає сильні негативні процеси, що супроводжуються: болем у всіх частинах тіла, тремором, нудотою, безсонням, безсиллям, ослабленням імунітету, хворобами органів, і т.д.

Психологічна залежність визначається як неконтрольована необхідність використовувати речовину, щоб змінити настрій і створити почуття радості або збільшити впевненість у собі, людина залежна буде продовжувати вживати речовину, яка дає їй вищезгадані відчуття.

Явні ознаки залежної поведінки:

 • Вам потрібно часто вживати речовину.
 • Для досягнення того ж таки ефекту необхідно з часом збільшувати дозування.
 • Надмірне витрачання грошей на придбання речовини, навіть у тих випадках, коли складно дозволити собі витрати.
 • Продовжуєте зловживати речовиною, усвідомлюючи фізичні та психологічні проблеми, не дивлячись на біопсихосоціальну шкоду.
 • Безуспішно намагаєтеся звільнитися від наркозалежності.
 • Ігнорування зобов’язань та відповідальності, роботи чи відносин через вживання наркотиків.
 • Зазнає симптоми скасування при спробі припинити вживання речовини, та ін.

Замовте безкоштовну консультацію лікаря – нарколога прямо зараз

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
лечение наркомании в кривом рогу

Лікування наркозалежності у Кривому Розі

Лікування залежності означає допомогу людині в припиненні прийому речовини, запобіганні рецидивам і відновлення своєї ролі в сім’ї, на роботі та в суспільстві в цілому. Існує кілька науково обгрунтованих підходів до лікування залежностей, які можна застосувати у подоланні хімічної залежності, все залежить від тяжкості хвороби у пацієнта і типу речовини, що їм вживається. Виходячи з цього, буде обрана одна з двох форм лікування або їх комбінація.

Медикаментозна терапія в клініці, використовується в першу чергу для лікування абстинентного синдрому та запобігання рецидивам. Таким чином, детоксикація організму і ліки, що застосовуються для зняття ломки, допоможуть усунути хворобливі симптоми, що виникають під час відмови від вживання, і не дозволять відновити прийом наркотиків, це само по собі не лікування, а необхідний перший крок до перемоги. Крім того, можливі супутні психологічні розлади сприятимуть підтримці залежності, їх лікування є ще однією метою, необхідною для подолання наркозалежності.
Тут робота лікарів, нарколога та психотерапевта відіграють важливу роль у лікуванні наркоманії у місті Кривий Ріг.

Серед психотерапевтичних методів, що використовуються для лікування залежності від психоактивних речовин, є когнітивно-поведінкова терапія (КПТ), що має мотиваційний підхід, а також одним із найефективніших способів у досягненні результату, та у профілактиці рецидивів.

Методи лікування наркозалежності

Мета когнітивно-поведінкової терапії залежно від психоактивних речовин – це зробити основні кроки, які необхідні для ефективного лікування, і вони полягають у наступному:

 • Посилити мотивацію до утримання від вживання психоактивних речовин, за допомогою корекційної програми, групової терапії та індивідуальних занять.
 • Вивчити навички подолання труднощів, які будуть використовуватися для розпізнавання ситуацій з високим ризиком рецидиву та управління важкими чи тупиковими моментами.
 • Навчитися керувати хворобливими емоціями, проживати їх без уживання, формуючи новий досвід взаємодії з реальністю, людьми, і з собою.
 • Поліпшити міжособистісні взаємодії у соціальній сфері життя.
 • Також у терапії залежності застосовується «мотивоване інтерв’ю» – це тип консультування, створений з метою посилення мотивації пацієнта до зміни саморуйнівної поведінки, особливо в тих випадках, коли відсутність мотивації до змін є основною перешкодою для одужання.

Такий метод лікування можна отримати тільки в Реабілітаційному Центрі «Тонус плюс», тому що в клініці можна позбутися абстиненції і упорядкувати свій організм, але зміни мислення, а також деструктивної, тобто залежної поведінки — цей процес організований усередині реабілітаційного центру «Тонус плюс».

Є все необхідне для того, щоб людина почувала себе комфортно та безпечно. Триразове харчування, кімнати з європейським ремонтом, плазмові телевізори в кімнатах, будинок з величезним залом, де відбуваються групові заходи та заняття з психологом.

Також хлопці відвідують спортзал в окремому приміщенні, де є спортінвентар. У величезній альтанці є тенісний стіл для гри, і мангал, на якому у вихідні хлопці організовують своє дозвілля, готуючи шашлик або інші м’ясні вироби. Також організовуються різні виїзні культурно-масові заходи, прогулянки лісом, до озера та багато іншого. Курс може складатися з 28 днів, і 90 днів, залежно від того, наскільки людина готова інвестувати у свої зміни, та у своє особисте зростання. Тільки пройшовши реабілітаційну програму, є всі шанси змінити своє життя, і прожити її в іншій якості.

Як і де житимуть пацієнти клініки?

Для кожної людини тривале розлучення з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний центр реабілітації «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал із розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

наркологический центр Тонус Плюс
реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании

Як проходить лікування наркозалежності:

looks_one

МОТИВАЦІЯ

 • Рекомендація психолога
 • Виїзд фахівця
 • Гарантія результату
looks_two

ДЕТОКСИКАЦІЯ

 • Виїзд додому (у стаціонарі)
 • Очищення організму
 • Діагностика психіатра
looks_3

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 • Соціальна програма
 • Стандартна програма
 • Індивідуальна програма
looks_4

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

 • Можливість працевлаштування
 • Навчання професій
 • Амбулаторний супровід
looks_5

ПІДТРИМКА РОДИЧНИКІВ

 • Група взаємодопомоги
 • Вебінари (онлайн)
 • Індивідуальні консультації

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

Лікування наркоманії в Києві відгуки з Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Центр лікування від наркоманії – провідні лікарі у Києві

Коли йдеться про сучасну клініку, де допоможуть позбавитися потягу до наркотиків, перша асоціація – наркологічний центр «Тонус Плюс». Тут завжди готові допомогти і з розумінням ставляться до проблеми людини. Кваліфіковані лікарі, дбайливий персонал, готові подарувати шанс на нове та благополучне життя без наркотичної залежності. Перший крок на шляху до лікування – це консультація лікарів. Нарколог, психолог та реабілітолог проведуть огляд, дадуть оцінку стану пацієнта та призначать план лікування.
Ведуча клінік, яка оснащена всім необхідним для надання компетентної наркологічної допомоги всім, хто її потребує. Оскільки примусове лікування наркоманії заборонено, лікарі центру здатні знайти підхід до кожної людини, щоб зацікавити її новим життям, де немає місця наркотикам.

План лікувальних заходів:

 • Детокс-терапія, спрямована на відновлення організму та очищення від метаболітів та наслідків вживання  наркотичних речовин.
 • Допомога у придушенні “ломки”. Самостійно пережити абстинентний синдром без зриву, неможливо.
 • Усунення фізичної та психологічної тяги до наркотиків.
 • Робота з пацієнтом, допомога у соціалізації, адаптація до нового життя.

Наши специалисты

врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Лікар-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Лікування наркоманії у Кривому Розі

Умови медичного стаціонару

диагностика наркомании

Діагностика

При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

Детоксикация организма

Детоксикація організму

Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

Психологи и терапевты

Психологи та терапевти

Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

Консультационные услуги

Консультаційні послуги

Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

Лечение солевой и спайсовой наркомании

Лікування сольової та спайсової наркоманії

Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

психиатр для наркомана

Психіатрія

Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев

Поделись с друзьями:

Меню