Лікування наркоманії в домашніх умовах: як допомогти залежному

Чи можливо наркоману вилікуватися вдома від наркотичної залежності?

Всі спроби зведуться практично до нуля, так як його будуть супроводжувати:

  1. Абстинентний синдром (ломка, безсоння, поганий фізичний стан). Наркоман стає небезпечним для себе і оточуючих при синдромі відміни. Лікарі рекомендують на період детоксикації помістити хворого в стаціонар, щоб він не зміг продовжувати приймати. Основні моделі поведінки наркомана – це брехня, маніпуляція і тиск на почуття жалості, гроші і так до нескінченності. Тому всі договори з наркоманом – це самообман. Не вірте, що у нього вийде позбутися залежності без сторонньої допомоги фахівців;
  2.  Постабстинентний синдром – психологічний (непереборна тяга до вживання), це той стан, у якому залежний без певної допомоги фахівців і психотерапії впоратися не зможе. Після прийому наркотиків часто виникає безконтрольна небезпечна поведінка. Агресія може бути викликана незначними речами або зовсім не мати приводу. Тому, як показує практика і спостереження за людьми, потрапивши в хімічну залежність,  психоемоційний стан залежної лини стає схожий на маятник, і в цей найболючіший період  потрібна психологічна підтримка і певна мотивація.

Більшість наркоманів вперше пробують синтетичні препарати або опіати, щоб втекти від сірого, сумного життя, вантажу проблем. Тому здорові відносини в родині, соціальна влаштованість, наявність захоплень – хороша профілактика вживання.

Насправді наркотики дозволяють піти від реальності лише ненадовго. Відразу після прийому загострюються рецептори, життя розквітає яскравими фарбами, але ейфорія швидко змінюється пригніченим станом. Приблизно 80% часу наркоман перебуває в постійному страху. Він боїться не отримати чергову дозу, бути розкритим родичами, друзями, колегами, бути покинутим, одиноким, нікому не потрібним.

Його некерованість, втрата контролю над своїм життям і вживанням, неспроможність відмовитись від наркотику і змінити формат і стиль свого життя, як супутники супроводжують його. Якщо не зупинити це безумство, деградації не уникнути.

Як переконати наркомана прийняти допомогу?

лечение наркомании киевЗалежний буде до останнього заперечувати спочатку сам факт прийому наркотиків, потім факт залежності від них, а потім і необхідність приміщення в стаціонар. Щоб вирішити питання швидше, слід:

Виробити і озвучити єдину позицію сім’ї з приводу необхідності початку нового життя. Якщо одні родичі будуть наполягати на приміщенні хворого в стаціонар, а інші – його «захищати», це погіршить ситуацію. Добре, якщо з хворим поговорить хтось, чия думка має для нього вагу.

Заздалегідь вибрати відповідний за умовами і цінами реабілітаційний центр.

Домогтися згоди наркомана легше, коли йому фізично погано – під час абстинентного синдрому, в цей момент можна постаратися переконати його лягти в клініку хоча б ненадовго. Згадати таку можливість, як анонімне розміщення.

Залучити професійного психолога-мотиватора, який виїжджає на дім, щоб разом з близькими допомогти залежному прийняти рішення стати на шлях одужання.

Реабілітація та профілактика як обов’язковий етап боротьби з наркозалежністю. Мета цього етапу – повернення до звичного способу життя з відновленими здоров’ям і соціальними, трудовими, адаптивними навичками. Реабілітація може тривати кілька місяців. Профілактичні заходи щодо запобігання рецидивів включають перегляд кола спілкування, відновлення його професійних навичок, розвиток і підтримку здорових інтересів.

Наркологічна допомога вдома:

looks_one

Реанімаційні дії здійснюються, якщо наркозалежний перебуває у важкому стані. Після здійснення реанімаційних дій пацієнта в обов’язковому порядку госпіталізують до медичного закладу.

looks_two

Детоксикація організму – медикаментозна чистка крові, тканин та органів від отрут, що накопичилися внаслідок прийому наркотиків.

looks_3

Усунення ломки (абстинентного синдрому) – зменшення чи повне усунення реакції організму не припинення вживання наркотичних речовин.

looks_4

Якщо наркозалежний вживає опіати, використовується УБОД (ультрабистра опіоїдна детоксикація). Цей метод показав себе як дуже ефективний у всьому світі. УБОД дає можливість за 120-360 хвилин вивести хворого з-під дії наркотичних речовин.

Даний метод здійснюється із застосуванням наркозу, після виходу, з якого наркозалежний не відчуває присутностості ознак абстінентного синдрому, Який в свою чергу дуже важкий при вживанні героїну. У період стандартної чистки організму, тривалість якої становить від 16 год., хворі відчувають занепад сил і апаті до всього того, що відбувається. Із застосуванням УШОД хворі після наркозу не відчувають будь-яких неприємних симптомів, і нормально сприймають рекомендації медичного працівника, пацієнт починає відчувати радість від свого загального самопочуття при відсутності наркотичних речовин, і тому не проти пройти необхідну терапію і реабілітацію.

Детоксикація, очищення організму від наркотиків на дому і в стаціонарі – ціни

НаименованиеЦена
Пакет анализов (ОАК, ОАМ, печеночные пробы)1 000 грн.
Электрокардиография (ЭКГ) с расшифровкой200 грн.
Плазмаферез4 000 грн.
Гемосорбция4 000 грн.
Внутривенная озонотерапия, 1 сеанс800 грн.
Курс озонотерапии, 5 дней3 300 грн.
В/М инъекция блокатора "Дисульфирам", 1 год7 000 грн.
Имплантация блокатора алкоголя "Эспераль" с провокацией, 1 год8 000 грн.
Кодирование по методу Довженко (индивидуально)4 500 грн.
Комбинированное кодирование (Дисульфирам и Довженко)9 000 грн.
Имплантация нарко-блокатора "Налтрексон" 3 мес.8 550 грн.
Имплантация нарко-блокатора "Налтрексон" 6 мес.16 000 грн.
В/М инфекция блокатора "Дисульфирам" с провокацией, 1 год7 500 грн.
Троекратное воздействие - психотерапия+медицинский гипноз+введение блокатора12 000 грн.
Курс экстренной амбулаторной детоксикации1 500 грн\сутки.

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

Лікування наркоманії Київ відгуки з Google

Тимофей Винник
Тимофей Винник
06:54 28 Feb 20
Я прожил в употреблении 6 лет. Перепробовал кучу разных наркотиков. Пристрастился к метадону. Сколько я не пытался бросить и все вернуть, все заканчивалось неудачей. Я снова начинал употреблять и терял все. Терпеть... больше никто не мог ни я, ни мои родственники. Они обратились в «Тонус Плюс» где я прошёл курс реабилитации и остаюсь уже 9 месяцев трезвый.Благодарен "Тонус Плюсу» за помощь и новый шанс в жизни!читати далі
Матвей Шарков
Матвей Шарков
19:48 16 Feb 20
Выздоровление это реальность…Меня зовут Матвей, я хотел поделиться с вами своей радостью выздоровления и прекращения употребления наркотиков. Не буду углубляться в подробности своей жизни и рассказывать, как я попал в... рабство к наркотику, но в определенный момент я начал терять надежду. Опускались руки и казалось, что конец может быть только один. Умирать очень не хотелось. И я решился на лечение. Уже будучи в реабилитационном центре "Тонус Плюс", я научился принимать жизнь с ее радостями и невзгодами, а не прятаться за ширму наркотика. По мере того как я выздоравливал, начали налаживаться отношения с моими родителями, хотя находясь в проблеме, я думал они не когда мне не простят того, что я сделал. Для меня это был подарок судьбы.Хочу обратиться к тем людям, которые тоже попали в это болото, не сдавайтесь все в ваших руках, настоящая жизнь впереди и она ждет вас.Большое спасибо руководству центра "Тонус Плюс" за оказанную помощь и поддержку.читати далі
Влад Боровик
Влад Боровик
19:40 16 Feb 20
Здравствуйте, меня зовут Влад, я алкозависимый. История моей болезни довольно своеобразна. Я помню свой первый раз, когда я попробовал алкоголь в 14 лет. У меня сразу же появилось желание пить много и часто.Сидя на... парах в институте, я думал о выходных, когда можно выпить, Спустя 2 года меня выгнал из ВУЗа. Я перестал управлять собой, мной управляла водка. Тогда я понял, что я бессилен перед алкоголем.Родители, единственные люди, кто еще верил в мое выздоровление, когда все уже опустили руки. И вот, находясь на центре «Тонус Плюс» 3 месяца, я начал потихоньку приходить в себя. А главное я понял, какое это счастье,читати далі
Пользователь Google
Пользователь Google
15:28 15 Feb 20
Муж Андрей употреблял алкоголь. Пристрастился. Начались запои. Семейные отношения терпели неудачу. Я и дети страдали из-за зависимости любимого человека. Вместе решили что ему нужно пройти лечение. Долго выбирали , но... все же обратилась в Центр "Тонус Плюс". Главным желанием было избавиться от алкоголизма. Во время реабилитации Андрей переосмыслил свою жизнь и изменил ее. Уже 2 года он не употребляет алкоголь. "Тонус Плюс" спас нашу семью! Спасибо за каждый день его трезвой жизни.читати далі
Виктор Мещеряков
Виктор Мещеряков
19:52 14 Feb 20
Я страдал полинаркоманией и употреблял наркотики разного рода: метадон, ширку, амфетамин и прочее. Пробовал лечиться в различных наркологических клиниках, однако только после реабилитации в "Тонус Плюс" вышел и не стал... сразу искать наркотик.Впервые я почувствовал свободу от зависимости. Живу в трезвости уже 9 месяцев. За это время мне даже удалось восстановить отношения с супругой и родными, поправить здоровье и найти новую работу. Спасибо вам огромное!читати далі
Сергей Водянов
Сергей Водянов
20:56 13 Feb 20
Уже 2 года живу в трезвости от наркотика и алкоголя. Все благодаря РЦ "Тонус Плюс" и поддержке своей жены, которая не бросила меня в зависимости. Советую не оставлять ни одной лазейки для психоактивных веществ в вашей... жизни. Если избавляться от наркотика или алкоголя, то полностью и навсегда!За эти 2 года моя жизнь полностью изменилась! У меня родился сын, появилась любимая работа. Я наслаждаюсь каждым днем в трезвости. Спасибо за все "Тонус Плюс"читати далі
L K
L K
09:43 19 Dec 19
Программа 7Н работает если ты действительно решил изменить свою жизнь. Есть возможность разобратся в себе и исправить ошибки, зделать себя более дисциплинированым и поправить здоровье . В программу входят выездные... мероприятия разных категорий. Прилетел сюда с Голландии и поначалу желел об этом, но потом осознал что это пошло мне на пользу, и пройденый путь был не зря . Алексейчитати далі
Антон Шевченко
Антон Шевченко
20:55 17 Dec 19
Ребята это реально крутой центор, который соотвецтвует всем пяти звездам. Профисиональный, индивидуальный подход к каждому обращённому. Квалифицированные сотрудники центра,врачи,психологи и реальная сертефецырованная... программа которая помогает бароться с зависимостью. За что я благодарен всем кто памог мне обрести трезвость!!!читати далі
Юрий Горбенко
Юрий Горбенко
20:59 17 Nov 19
Всем привет. Проходил реабилитацию в этом ценре и как результат - уже год в трезвости. Вменяемый коллектив, дружеская атмосфера, отличные условия проживания.Одни словом-настоятельно рекомендую, если у Вас есть проблемы... в этом направлении. Этот ценр создан, для того, что бы Вам помочь.Еще раз спасибо.👍читати далі
Ната Ше
Ната Ше
09:54 17 Nov 19
Всем привет. Столкнулась с проблемой алкоглизма, нашла центр реабилитации совершенно случайно в интернете. Результат -трезвая уже 1,5 года, желания употреблять нет. В центре очень внимательный, квалифицированный... персонал, хорошая программа, одобренная Минздравом, институтом им. Сербского. Кроме того, после реабилитации есть хорошая поддержка, группы, программа личностного роста. Решайтесь, мне помоглочитати далі
Ekars Wolf
Ekars Wolf
19:08 16 Nov 19
Хотелось бы поделиться своим мнением о персонале и программе, по которой работает данный наркологический центр: всё организованно на высшем уровне, если говорить в общем.Очень хорошие условия проживания, что очень... важно - доброжелательная атмосфера, руководитель программы Влад - человек надежный, говорю исходя из опыта личного общения и взаимодействия.Программа: «7 навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика» - современная, доступным языком всё написано и реально действенно. Не только позволяет избавиться от зависимости, но и при должном усердии - позволит человеку выйти на принципиально новый уровень, наконец-то «отпочковаться» от родных и начать жить самостоятельно. Много всяких интересных моментов присутствует, рекомендовал бы даже здоровым людям применять :)С родственниками правильно работают, очень доходчиво и культурно-популярно объясняют, как нужно себя вести, чтобы не навредить зависимому близкому и начать так же, в какой-то мере, самостоятельную жизнь, без созависимости.В общем - всячески рекомендую, уважение и поддержка!читати далі
Дима Кибкало
Дима Кибкало
18:59 16 Nov 19
Хороший центр с прекрасными условиями для прохождения лечения от любых видов зависимости. Вежливый персонал, ответственные руководители, высококвалифицированные специалисты. В общем все присутствует для качественного и... современного лечения. Я и мои родственники остались довольны - а главное решили свою проблему раз и навсегда. Большое спасибо Тонус + за то что трудитесь и спасаете жизни людей.читати далі
Ys Ys
Ys Ys
06:36 16 Nov 19
Всем привет проходил реабилитацию в Крыму по программе 7навыков,наткнулся на отзывы центра в Киеве- именно там я небыл но видел фотографии дома и понимаю как проходит реабилитационный процесс в сети центров 7навыков ( у... них свой регламент который они оберегают). Знаю что программа сильнейшая я чистый уже около 1,5 лет,продолжаю работать по программе ,открыл группу самопомощи в своем городе. Влада знаю лично и могу сказать о нем только хорошее, очень креативная команда вывозят ребят на футбол и разные мероприятия ( это играет большую роль в сближении с персоналом и проведению трезвого времяпрепровождения) их команда большие молодцы что ломают стереотипы реабилитаций построенные ещё в начале 2000 годов. Порядочные ребята ,сильнейшая программа ,хорошие условия.читати далі
Саша Ващенко
Саша Ващенко
22:44 15 Nov 19
Привет Меня зовут Саня Я наркоман бывшый всё благодоря ц. Тонус плюс и программе 7Н и консультантам и Владиславу Дмитричу. Я освободился от зависимости у Меня поменялось мышление Моя жызнь приобрела смыс. В ц. Тонус... плюс отличные жылишные условия отличное питание а самое главное прекрасное отношение к реобелитантам.читати далі
Saper Sapee
Saper Sapee
17:21 31 Oct 19
Хочу выразить свою благодарность реабилитационному центру"Тонус Плюс". Это именно то место,в котором я получил свободу от наркотиков и приобрёл навыки, как жить и радоваться ,а не проживать в крепеже и унынии свою... жизнь в трезвости. P.S. Спасибо за помощьчитати далі
Эдик Дейнеко
Эдик Дейнеко
16:47 31 Oct 19
Я благодарен за Вашу помощь.За шанс посмотреть на мир чистым взглядом.Благодарен за Ваше тёплое отношение.За Вашу честность и поддержку.Я благодарен ,что я оказался в реабилитационном центре "Тонус Плюс".За то что я... здесь обрёл трезвость. Спасибо Вам,всем инструкторам и тем,кто принимал участие в моём выздоровлении!!!читати далі
Evgeniy Smirnov
Evgeniy Smirnov
09:33 17 May 19
Добрый день. Хочу выразить огромную благодарность Центру Тонус Плюс, за высокий профессионализм, искренность и полную отдачу в работе и такими непростыми людьми как алкоголики и наркоманы. И то, с какой заботой и... вниманием консультанты делают свою работу, заслуживает уважения и восхищения. Я был до этого в других центрах и мне есть с чем сравнивать. Могу с уверенностью сказать что в центре Тонус Плюс лучшие условия и собрана такая команда, которая спасает жизни и делится своим бесценным опытом, который я перенял от этих людей и остаюсь трезвым. Отдельно бы хотелось поблагодарить руководителя центра, Владислава Дмитриевича и старшего инструктора Сергея Валерьевича, который на протяжении моей реабилитации был моим наставником и другом. Рекомендую данный центр людям, которые действительно хотят избавиться от своей зависимости и жить счастливо.читати далі
Тарас Руденко
Тарас Руденко
07:03 15 May 19
Многолетний опыт жизни в зависимости и многократные и разнообразные попытки прекратить саморазрушительный образ жизни кончались лишь кратковременными периодами воздержания от употребления, некомфортными по своей сути... периодами психологического дискомфорта и душевного томления. Радикально эту ситуацию поменяла долгосрочная программа выздоровления основаннная на долгосрочном воздействии на меня, как на травмированную с точки зрения психики личность. Атмосфера коллективной вовлечённости в процесс изменения себя каждым участником реабилитационного процесса под руководством персонала и психологов поспособствовала обретению иной, ранее не известной мне трезвости, в которой состояние без психоактивных веществ стало не просто комфортным, но создало фундамент для построения дисциплины способной двигать меня к саморазвитию во всех сферах жизнедеятельности. Трезвость трезвости рознь!!!! Если трезвость просто номинальная, она непродуктивная и в большинстве случаев недолгосрочная. Всем рекомендую данный центр, способный предоставить качественную программу для личностных изменений, а остальное уже зависит от настойчивости по работе над этими изменениями самого зависимого!читати далі
Руслан Медведев
Руслан Медведев
19:19 21 Apr 19
Приношу свою искреннюю благодарность реабилитационному центру "Тонус Плюс".Это место изменило не только мою жизнь, но и жизнь всей моей семьи.Я начал смотреть на мир по-новому. У меня появились цели и в этом месте мне... показали методы с помощью которых я могу их достигнуть.У меня появились настоящие друзья и люди на которых я всегда могу положиться. Со мной проводили работу настоящие профессионалы, люди которые действительно разбераються и знают всё о болезни зависимости, в моём случае наркозависимости. Я очень благодарен всему персоналу за оказанную мне помощь. Отдельная благодарность моему хорошему другу и наставнику Алексею Колесникову !!!!читати далі
Роман Чукин
Роман Чукин
17:30 21 Apr 19
В 2018 году обратился за помощью в РЦ Тонус+, мой брат , просто погибал на глазах, употребляя алкоголь, пробывали разные способы помочь ему, но результата не было, и нам предложили , чтобы он прошёл курс реабилитации,... мы решили попробовать. После прохождения курса, я увидел реальные изменения, у него изменились жизненные ценности, взгляды на жизнь, уже почти год, как он ведёт трезвый образ жизни, восстановились отношения в семье. Я очень благодарен команде РЦ Тонус+ за квалифицированную работу и поддержку, которую они оказывают и после прохождения курса. Роман Чукинчитати далі
Наступні відгуки
js_loader

Анонімна наркотична допомога

Анонімна наркологічна допомогаЩоб наркозалежний після закінчення реабілітації зміг повернутися до повноцінного життя у суспільстві. Усі заходи здійснюються суворо конфіденційно.

Усі документи, які були складені лікарями, знаходяться суворо у нашому центрі та надання їх за запитами різних організацій повністю виключено.

Анонімна наркологічна допомога вдома

Кваліфіковані працівники наркологічного центру лікують від наркотичної та алкогольної залежності в стаціонарних умовах. За таких умов пацієнт перебуває під безперервним контролем лікарів. У наркозалежного на 100% виключено можливість придбати наркотичні препарати. Крім того, працівники центру цілодобово спостерігають за станом організму хворого, який був погіршений через вживання наркотичних засобів. Коли наркозалежний надходить на лікування до центру, він піддається повному медичному обстеженню, щоб визначити наявні відхилення у його здоров’ї.

Якщо хворий проходить лікування наркоманії в стаціонарних умовах, фахівці використовують як медикаментозну терапію, націлену на очищення організму від наркотичних компонентів, так й психологічне лікування. Таким чином лікарі здатні переконати пацієнта проходити подальше лікування, і якщо потрібно, то застосовується метод кодування від наркозалежності.

Як і де житимуть пацієнти клініки?

Для кожної людини тривале розлучення з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний центр реабілітації «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал із розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании

Центр лікування від наркоманії – провідні лікарі у Києві

Коли йдеться про сучасну клініку, де допоможуть позбавитися потягу до наркотиків, перша асоціація – наркологічний центр «Тонус Плюс». Тут завжди готові допомогти і з розумінням ставляться до проблем людини. Кваліфіковані лікарі, дбайливий персонал, готові подарувати шанс на нове та благополучне життя без наркотичної залежності. Перший крок на шляху до лікування – це консультація лікарів. Нарколог, психолог та реабілітолог проведуть огляд, дадуть оцінку стану пацієнта та призначать план лікування.
Провіна клініка, яка обладнана усім необхідним для надання компетентної наркологічної допомоги всім, хто її потребує. Оскільки примусове лікування наркоманії заборонено, лікарі центру здатні знайти підхід до кожної людини, щоб зацікавити її новим життям, де немає місця наркотикам.
План лікувальних заходів:

  • Детокс-терапія, спрямована на відновлення організму та очищення від метаболітів та наслідків наркотичних речовин.
  • Допомога у придушенні “ломки”. Самостійно пережити абстинентний синдром без зриву, неможливо.
  • Усунення фізичної та психологічної тяги до наркотиків.
  • Робота з пацієнтом, допомога у соціалізації, адаптація до нового життя.
    Промовистіше будь-якої реклами про досягнення клініки та результативність лікування можуть сказати відгуки реальних пацієнтів.

Наші фахівці

врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Врач-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Лікування наркоманії в домашніх умовах: як допомогти залежному

Умови медичного стаціонару

диагностика наркомании

Діагностика

При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

Детоксикация организма

Детоксикація організму

Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

Психологи и терапевты

Психологи та терапевти

Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

Консультационные услуги

Консультаційні послуги

Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

Лечение солевой и спайсовой наркомании

Лікування сольової та спайсової наркоманії

Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

психиатр для наркомана

Психіатрія

Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев

Поделись с друзьями:

Меню