Лікування жіночого алкоголізму, виведення із запою

лечение наркоманов киев

За підрахунком Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні налічується близько 100 тисяч жінок, які страждають на алкогольну залежність.

У природі не існує такого поняття, як «жіночий алкоголізм». Цей термін з’явився в побуті через деяких відмінностей в тому, як розвивається і протікає хвороба у чоловіків і жінок.

На жаль, жінки до останнього заперечують згубну пристрасть до алкоголю, в силу того, що відчувають за собою відповідальність за виховання дітей, влаштування побуту, гармонію в родині, а коли зловживання переростає в залежність, страждає не тільки жінка, а й всі члени її сім’ї .

Формування жіночої алкогольної залежності проходить три стадії:

 • зловживання спиртним (випиваємо, жінка НЕ знає норми);
 • абстинентний синдром (підвищується толерантність до спиртного, і щоб отримати звичне сп’яніння жінці потрібно збільшити дозу);
 • типова ознака третьої стадії – тривалі запої.

Формування і протягом жіночого алкоголізму дещо відрізняється від чоловічого:

 1. Перш за все це виражається в більш пізньому віці початку захворювання (у жінок в середньому в 25-28 років, у чоловіків 19-22 роки)..
 2. Наступна відмінність полягає в тому, що захворювання на алкоголізм у жінок прогресує набагато швидше, хвороба у жінок розвивається протягом 3-5 років, тоді як у чоловіків вона виникає протягом 7-10 років зловживання спиртними напоями. Це викликано деякими психологічними і фізичними особливостями жіночого організму. У жінок захисна функція гематоенцефалопатіческого бар’єру не так добре розвинена, як в представників протилежної статі, з цієї причини токсичні речовини алкоголю і його розпаду припадають в мозок, викликаючи пошкодження клітин мозку і нейронних зв’язків, в результаті чого страждає інтелект, відбувається психічна деградація, залежність розвивається швидше.
 3. Токсичний ефект алкоголю у жінок сильніше.
  В організмі жінки на 10% менше води, ніж в чоловічому організмі. Етиловий спирт, що міститься в алкоголі, потрапляючи в кровоносну систему жінок, отримує більш Високу концентрацію.
 4. Ще одна відмінність пов’язано з менструальним циклом у жінок. Його особливість полягає в тому, в передменструальний період підвищується здатність всмоктування алкоголю з шлунка.
 5. Ферменти, які очищають організм від алкоголю, в жіночому організмі мають меншу активність, ніж в чоловічому.
 6. Абстинентний синдром (похмілля) у жінок протікає набагато легше, ніж у чоловіків.

Як проходить лікування від алкогольної залежності в нашому центрі?

Родичі іноді НЕ розуміють, що лікувати людину насильно, а тим більше, без його відома, незаконно. Звернення в спеціалізовані клініки – найкраще рішення. Двері наркологічного центру «Тонус Плюс», тут вам готові допомогти. Комплексні заходи спрямовані на полегшення больового синдрому і усунення алкогольної інтоксикації. Крім того, велика увага приділена питанням психологічної реабілітації.

Прибираємо фізичну залежність
ХХронічний алкоголізм завдає удар по таким системам-мишеням: нервова система, серцево-судинна і шлунково-кишковому тракту. У нашій клініці під наглядом лікарів будуть проведені заходи по очищенню організму, шляхом виведення продуктів обміну етанолу. Курс крапельниць дозволить поліпшити реологічні властивості крові, заповнюючи дефіцит необхідних мікроелементів. Так знімається «Похмільний синдром». Медикаментозна терапія націлена на відновлення функцій постраждалих органів, показані препарати, що покращують мозковий кровообіг, гепатопротектори і т. Д. Для призначення адекватної терапії знадобиться проведення комплексного обстеження всіх систем організму. У ряді випадків проводиться лікування супутніх патологій, після консультації відповідних фахівців.

Прибираємо психологічну залежність
Як показує практика, позбутися фізичної тяги можна протягом двох тижнів в умовах стаціонару. А ось психологічна залежність вимагає тривалого лікування, включаючи в себе комплекс, що складається з психотерапії та медикаментозного втручання. Як проявляється психологічна залежність? Крім явної тяги до спиртного, можуть спостерігатися такі симптоми як поганий настрій, апатія, безсоння і т. Д. Є спеціальні препарати, які покликані усунути несприятливі симптоми, покращуючи стан пацієнта. Колосальне значення має робота з психологом.

Життя після курсу
Коли пацієнт повертається додому, його можуть очікувати спокуси, встояти перед Яким непросто. Крім того, нерідко у людини на деякий час залишаються деякі залишкові явища психологічної залежності. У таких випадках потрібна підтримуюча терапія на протязі трьох років після виписки. Звернутися за допомогою можна при появі бажання випити спиртне, спостерігається агресія, апатія.

Коли виписують додому?

 • Людина відчуває себе добре, фізично здоровий.
 • Психіатричне здоров’я.
 • Відсутня тяга до вживання психоактивних засобів.
 • Нормалізувалася фізіологія сну.
looks_one

МОТИВАЦІЯ

 • Рекомендації психолога
 • Виїзд фахівця
 • Гарантія результату
looks_two

ДЕТОКСИКАЦІЯ

 • Виїзд додому (у стаціонарі)
 • Очищення організму
 • Діагностика психіатра
looks_3

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 • Соціальна програма
 • Стандартна програма
 • Індивідуальна програма
looks_4

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

 • Можливість працевлаштування
 • Навчання професій
 • Амбулаторний супровід
looks_5

ПІДТРИМКА РОДИЧНИКІВ

 • Група взаємодопомоги
 • Вебінари (онлайн)
 • Індивідуальні консультації

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування алкоголізму

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

Лікування алкоголізму реабілітаційний центр відгуки

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Умови у центрі лікування алкоголізму у Києві

Для кожної людини тривале розставання з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний РЦ «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал із розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании

У житті жінки існує два небезпечні періоди, коли вони найбільш схильні до ризику розвитку алкогольної залежності. Перший – 25-30 років, другий приблизно 40-45 років. Це період сімейних криз, коли чоловік може віддалитися, діти дорослішають, йдуть із дому, щоби будувати своє життя, а старші рідні вмирають.

Причини жіночого алкоголізму:

 1. Різні депресії, тривожний стан, приховані психічні розлади.
 2. Складні життєві ситуації, нерозв’язні проблеми, самотність, незадоволеність своїм життям, втрата близьких, жертовність своїми інтересами заради інших, почуття «непотрібності», почуття гіркоти, відсутність моральної підтримки, подяки та розуміння рідних.
 3. Нудьга і сприйняття випивки, як само собою зрозуміла дія. Часто зустрічається, що в житті у жінки все добре, але для того, щоб покращити свій настрій та дозвілля вона вдається до випивки.
 4. Особливості характеру та темпераменту, генетична схильність.
  Можна виділити три основні варіанти особистості, які перебувають у групі ризику жіночого алкоголізму. Перший-егоцентрична примхлива особистість, якій властива брехливість та істеричність. До другого типу особистості відносяться невпевнені в собі, замкнуті жінки із заниженою самооцінкою, найчастіше, вони не мають друзів, і їм нема з ким поділитися своїми проблемами та негараздами. Третя група ризику – це тривожні жінки, з нестійким настроєм, щоб хоч якось зняти психологічний дискомфорт, вони зловживають спиртним.
  Відіграє роль і біологічний фактор, генетична схильність, на ґрунті якої може розвинутись алкогольна залежність.
 5. Сімейний алкоголізм, згубне оточення. У таку ситуацію можуть потрапити жінки, які збираючись заміж за «аматора випити», не надавали особливого значення цій проблемі, але згодом самі потрапили на гачок залежності. Дружба і часте проведення з людьми, що зловживають алкоголь також підвищують ризик розвитку згубної пристрасті до спиртного.
 6. Клімакс. Найчастіше період перебудови жіночого організму супроводжується фізичним і психологічним дискомфортом. Спочатку жінка випиває, щоб зняти напругу і стрес, але згодом їй все складніше стає контролювати свій настрій, і вживання алкоголю перевищує допустимі норми, переростаючи в залежність.

Існує думка, що алкоголізм невиліковний, але ми впевнені, що за бажанням і цю залежність можна побороти. Основна вимога – це відмова від спиртного. Але важливо не просто відмовитися від спиртного, а компенсувати всі життєві прогалини в житті, які підштовхнули жінку до зловживання алкоголем. Для ефективного лікування алкоголізму існують дієві методики, такі як психотерапевтичні, фармакотерапевтичні, фізіотерапія в поєднанні з психотерапією та соціально-психологічною реабілітацієї.

Жіночий алкоголізм не варто лікувати в домашніх умовах. Дуже важливо якнайшвидше звернутися за допомогою до фахівців, щоб уникнути тяжких наслідків алкоголізму.

Наші фахівці

“]
врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Лікар-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Лікування жіночого алкоголізму, виведення із запою

Переваги нашого центру допомоги алкозалежних

снятие ломки на дому
Наркологический центр Тонус Плюс

Анонімність

Ми гарантуємо всім своїм клієнтам анонімне обслуговування

Наркологический центр Тонус Плюс

Професіонали та Експерти

Наші методи схвалені медичним дослідницьким центром психіатрії та наркології

Наркологический центр Тонус Плюс

Досвідчена команда

Наша команда – це, перш за все, дружний та навчений персонал, який любить свою роботу

Наркологический центр Тонус Плюс

Індивідуальний підхід

Ми готові надавати послуги індивідуально, виходячи із потреб замовника

Наркологический центр Тонус Плюс

Доступна ціна

Наші послуги виконуються на високому рівні якості та при цьому – за доступною ціною

Наркологический центр Тонус Плюс

Відповідність ГОСТ

Діяльність нашого центру сертифікована та реалізується відповідно до національного стандарту України

Поделись с друзьями:

Меню