Реабілітація ігроманії у Києві

Для всіх осіб, які зіткнулися з проблемою ігрової залежності, є хороша новина. Реабілітація ігроманія можлива. Єдине не варто шукати легких способів і “чарівних таблеток” при лікуванні цього згубного розладу. Безумовно існує маса сайтів, на яких розміщена інформація про 100% гарантію реабілітації від ігрової залежності, та до того ж за мінімальні терміни.

Важливо зрозуміти, що Ігроманія – це розлад особистості, яке характеризується нав’язливим дружиною грати незважаючи на очевидні негативні наслідки. У процесі формування залежності порушується робота мислення, і навіть поведінки игромана. Ці деструктивні зміни не відбуваються відразу. Отже можна припустити, що з якісної реабілітації необхідні вольові, і навіть тимчасові витрати.

Для початку необхідно зрозуміти, що в класифікацію ігроманії входять:

1.Тоталізатор

2. Азартні ігри у казино

3. Азартні ігри на Ігрових апаратах

4. Комп’ютерні ігри

Для того, щоб почати реабілітувати пацієнта, необхідно розібратися внаслідок нав’язливої ​​потреби грати. Також важливо прийняти той факт, що реабілітація ігроманія не особливо відрізняється від реабілітації таких залежностей як алкоголізм і наркоманія. Єдина відмінність у тому, що в організм наркомана та алкоголіка потрапляють психактивні речовини. ( Речовини, які змінюють свідомість, поведінку, настрій.)

Основним критерієм будь-якої адикції (залежності), є штучна зміна людиною свого психоемоційного стану. Людина вдається до будь-якої залежності, а в нашому випадку до ігроманії, з метою:

1) ухиляння від реальності

2) отримання бажаних емоцій.

Так ось, концепція реабілітації ігроманії досить проста. Необхідно розібратися, що залежну людину не влаштовує в тій реальності, в якій вона існує. Навіщо він систематично уникає цієї реальності за допомогою гри. А також розібратися які саме бажані емоції приносити гра. Після чого знайти альтернативу грі. Визначити ресурси які могли замінити ігрову залежність і дали можливість для людини досягти бажаних станів. Розібратися з викладеними аспектами самостійно буде дуже складно. При тривалому формуванні залежності однозначно буде потрібна допомога фахівців. Нижче я опишу нескладний алгоритм дій, який допоміг тисячам ігроманам подолати свій згубний розлад.

1 КРОК. Людина має визнати, що вона залежна і в неї існує проблема з грою. Що внаслідок ігрової залежності руйнується його життя. Що контролювати ігровий процес він давно вже не здатний. Що самостійно з цим розладом він упоратися не може.

2. КРОК Зайнятися пошуком реабілітаційних структур, у роботі яких використовуються ефективні програми подолання ігрової залежності.

3 КРОК. Свідоме поміщення себе у реабіційний центр. Повне залучення в розвиваючу психо-корекційну програму одужання. Виконання рекомендацій працівників цієї установи. А також активне формування здорових та безпечних моделей взаємодія з реальністю.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати дистанційно від наших співробітників або на безкоштовній первинній консультації.

Поделись с друзьями:

Меню