Реабилитация наркозависимых

Якщо подивитися на наркозалежних, які вживають психоактивні речовини в наш час, то це зовсім інші наркомани, які були 10, 20 і більше років тому. Наркотики з натуральних культур, таких як мак, коноплі, перетворилися на синтезовані, це метадон, спайси, солі і так далі, тому наркозалежних легко помітити на вулицях, у громадських місцях, вже ніхто не соромиться, як раніше багато хто приховував свою залежність, намагався виглядати адекватно, але синтезовані наркотики ці грані стерлі, що вживають швидко деградують, і це видно неозброєним поглядом, що з людиною щось відбувається.

Такі наркотики дають сильну ейфорію, тому тяга у таких наркотиків настільки сильна, що наркозалежному не в змозі самому зупиниться, та й абстиненція (ломка), яка часом триває тижнями, не дає шансів упоратися з залежністю без сторонньої допомоги, тим більше на психологічному рівні наркозалежний відчуває серйозна шкода, це й емоційна нестабільність, постійна потяг до речовини та залежне мислення, яке сформувалося в період вживання.

Що ж робити, спитайте ви?

Рішення, звичайно ж, є, воно криється вкомплексної психосоціальної реабілітації наркозалежних, яку може запропонувати наркологічний центр “Тонус Плюс”, головне нею скористатися на 100%. Життя людей, які змінилися на краще, пройшовши курс психосоціальної реабілітації, кардинально змінилися на краще. Вартість 1 місяця курсу психосоціальної реабілітації у наркологічному центрі «Тонус Плюс» складає 15 000 грн.

Що до неї входить?

Починається все з первинної консультації, де відбувається збір інформації про вживання речовин залежним, про стаж вживання, про супутні захворювання і проблеми, а найголовніше бажання розібратися із залежністю. Виходячи з отриманої інформації пропонується пройти курс психосоціальної реабілітації до якого входить: консультація лікаря нарколога та психіатра, які при необхідності призначать медикаментозну терапію, а також вітамінний комплекс для відновлення роботи мислення та когнітивних функцій, психологічна допомога, робота з психологом як індивідуально, так і групових заняттях.

У центрі використовується 2 програми одужання: «Запуск 28 днів» та «Перезавантаження 90 днів». На кожному етапі роботи по програмі з людиною, що одужує, працює провідний спеціаліст програми (ПСП), який використовує індивідуальний підхід кожного клієнта, пояснює новий матеріал, проводить інформаційні заняття, консультації.

Протягом курсу реабілітації одужаючий проходитиме групи оцінки динаміки (ОД) когнітивно-поведінкових змін. Такий захід показуватиме на недоопрацювання клієнта у його одужанні та показуватиме над якими факторами йому ще необхідно працювати. Оцінка динаміки проводиться спеціалістами центрами спільно з усіма учасниками терапевтичного середовища.

Велику роль у одужанні сприяє як позитивна дружня атмосфера, і зворотний зв’язок від фахівців, без якої не змінити мислення та поведінку. Весь процес реабілітації відбувається у гарному комфортабельному будинку, де важливий затишок та безпечна обстановка.

Залишились питання? Зв’яжіться з нами та отримайте всю необхідну інформацію
095 104 62 44 або 098 415 84 64

Відгуки про наркологічний центр “Тонус Плюс”

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

3 коментарі. Leave new

 • Володимир
  26.09.2022 14:22

  Доброго день. Подскажите, какие факторы служат предпосылками для формирования у человека зависимости от наркотиков и какие методики используются для того, чтобы разобраться в них более основательно?

  Відповіcти
 • Володимир
  26.09.2022 14:24

  Добрый день. Подскажите, какие факторы служат предпосылками для формирования у человека зависимости от наркотиков и какие методики используются для того, чтобы разобраться в них более основательно?

  Відповіcти
 • Роман
  26.09.2022 14:27

  Доброго дня,
  У мого родича великі проблеми з алкоголем, всі близькі хочуть йому допомогти але не він сам. Якою може бути Ваша порада стосовно нашої ситуації. Як його мотивувати, та чи можливе примусове лікування.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed