Відгук про лікування від ігроманії

Здрастуйте, мене звуть Дмитро, мені 22 роки. Звернувся до реабілітаційного центру “Тонус Плюс” через свою проблему – граманію. Ще коли я був маленький, то я дуже любив займатися спортом, це був футбол на самому початку. Я грав, і згодом мої друзі запропонували мені зайти до букмекерської контори і поставити ставку на ліга чемпіонський матч. Ось я поставив, і хоч як дивно першу ставку я виграв. Мені це сподобалася, і я став частіше ставити. Через кілька років моя хвороба почала прогресувати і я почав залазити в борги. Я брав у борг у своїх друзів, у колег на роботі, потім дійшло до того, що я брав кредити у всяких мікропозиках: Moneyveo, creditup і таке інше, а далі брав кредити в банках.

Коли моє життя стало суцільним пеклом і я вже не зміг віддавати ці борги, ці кредити, я звернувся за допомогою до своїх батьків, сказав їм як є, зізнався. Це був складний крок і ми разом знайшли слушний варіант, це був реабілітаційний центр “Тонус Плюс”. Я зателефонував до керівника і буквально наступного тижня приїхав сюди. У центрі мені дуже сподобалося, працюють кваліфіковані спеціалісти, двоє психологів. Команда фахівців допомогла мені знайти причини формування своєї залежності, я набув нових знань, які допомагають мені боротися з потягом, постабстинентним синдромом, я багато дізнався про зрив. У реабілітаційному центрі “Тонус Плюс” використовується програма “7 Навичок одужує наркомана та алкоголіка”. У центрі я дізнався, що навичка складається з трьох компонентів: бажання, знання та вміння. Навичка формується у людини протягом 21 дня.

У центрі почав працювати за програмою, почав читати книги, займатися спортом. Це мені допомогло вийти на новий емоційний рівень мого душевного спокою, я став більш впевнено почуватися в групі, більш впевненою у спілкуванні з батьками, тому що моя шкода була не тільки у фінансовому плані, а також я сильно порушив свій рахунок довіри з батьками. . Вони перестали мені довіряти. Згодом я почав відновлювати поточний рахунок довіри і мої батьки стали мені вірити. Зараз я перебуваю в центрі понад півроку у тверезості. Дуже вдячний реабілітаційному центру “Тонус Плюс”. Якщо у Вас чи Ваших близьких є проблеми з ігроманією, то не зволікайте, а звертайтеся за допомогою до реабілітаційного центру “Тонус Плюс”!

Поделись с друзьями:

Меню