Відгук про лікування від наркоманії — Олександр

Меня зовут Александр. Мне 38 лет, я зависимый выздоравливающий.

Почав вживати в 15 років марихуану, в 17 років ін’єкційні наркотики такі як опіум, первентин. Також пробував трамадол і різні інші речовини.

Протягом 20 років я вживав, не пов’язуючи це своїм життям та своїми проблемами, які супроводжувалися. Протягом свого життя я не пов’язував своїх проблем із вживанням наркотиків. Мені здавалося, що так і має бути, і все йшло своєю чергою. Згодом проблем ставало дедалі більше. Стали виникати проблеми в сім’ї, сварки з батьками, мій шлюб розпався, проблеми на роботі. Неодноразові зауваження щодо стану моїх червоних очей. Якийсь час я це ігнорував. Але настав час і поняття, що треба щось міняти.

Знайшов знайомих, які пройшли реабілітацію унаркологічному центрі «Тонус Плюс». Ия сам звернувся за допомогою у лікуванні наркоманії.

На даний момент я перебуваю на реабілітації 5 місяців. Пройшов програму “28 днів Запуск” та “90 днів Перезавантаження”. На даний момент я є волонтером даного центру. Працюю далі за програмою, також допомагаю іншим залежним людям. Також прописую програму для лікування наркоманії сам і йду далі.

На центрі представлені хороші умови для того, щоб моє життя знову стало насиченим, щасливим. У мене знову виникло бажання жити, з’явився сенс життя. Також за допомогою програми “7 Навичок одужує наркомана та алкоголіка” пропрацював свої дефекти характеру. Напрацьовую здорові моделі поведінки, які допоможуть надалі жити щасливим, продуктивним життям.
Якщо ти опустив руки і тобі здається, що виходу немає і ти не можеш впоратися із залежністю, я можу тобі з упевненістю сказати, що вихід є. Це наркологічний центр “Тонус Плюс”. Тут тобі можуть у лікуванні наркоманії надати кваліфікаційну, повноцінну допомогу психологів, консультантів, які допоможуть тобі змінити своє життя на краще.

Поделись с друзьями:

Меню