Відгук про реабілітацію наркоманії – Ігор 18 років

Всім привіт мене звуть Ігор – мені 18 років, я залежний.

Хочу сьогодні розповісти про свою проблему – почалося у мене всі 4 роки тому, я познайомився з не зовсім гарною компанією, мені запропонували вжити марихуану. Я звичайно погодився і мені це сподобалося з першого разу.

Далі пішло-поїхало, я почав пити і випивати далі вживав марихуану, потім нюхав усілякі порошки, їв таблетки, і взагалі все те, що мені пропонували я вживав. Ось і тривало це неподобство 4 роки невдовзі – я зрозумів, що все-таки в моєму житті треба щось змінювати, бо були й проблеми в сім’ї та проблеми з роботою та з навчанням загалом проблеми були у всіх сферах.

куда сдать наркомана
Я обратился в наркологический центр “Тонус Плюс”. На данный момент я прошел программу «28 дней Запуск», «90 дней перезагрузка» и на данный момент являюсь волонтером РЦ “Тонус Плюс” и работаю по программе “7 навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика”
Хочу сказать, что моя жизнь изменилась в лучшую сторону, я наладил отношения с родными, я смог развиваться: читаю книжки, нашел свое призвание, начал заниматься спортом, также я начал уделять время себе и научился получать удовольствие от жизни без употребления психоактивных веществ.

наркологический центр Тонус Плюс
Тому я вдячний Тонусу Плюс, а також програмі “7 навичок одужуючого наркомана та алкоголіка” за те, що допомогли мені змінити моє життя на краще дякую вам велике. Хлопці я з вами, на цьому я не збираюся зупинятися і збираюся продовжити свій шлях одужання далі.

Тому хлопці, якщо ви все ще у вжиток – я рекомендую вам звернутися донаркологічний центр “Тонус Плюс”. Тут вам допоможуть позбутися залежності змінити своє життя на краще.

Відео відгук Ігоря про реабілітацію наркоманії в нарко центрі Тонус Плюс

Поделись с друзьями:

Меню