Все про лікування наркоманії у Києві

Опубліковано 21.07.2021

| Лікування наркоманів, як послуга, на якому вона рівні у Києві?

Цепочка Владислав

Владислав Цепочка

керівник центру

— Сьогодні для лікування наркоманії у Києві є два варіанти:

  1. Безкоштовне лікування у державному диспансері. У такому місці можуть зняти абстиненцію, але не використовується жодних засобів психологічної допомоги, і тому наркоман після виходу з державного диспансеру знову повертається до вживання психоактивних речовин.
  2. Приватні наркологічні клініки та центри. Такі організації надають послуги платно. До них входять: якісний детокс під наглядом медичних працівників, а далі психологи та психотерапевти працюють над зміною у поведінці та мисленні залежної людини.

Другий варіант є ефективнішим, і після проходження курсу реабілітації багато наркоманів кидають вживання раз і назавжди.
Тому лікування наркоманів у Києві перебуває на досить високому рівні. Є різні центри, в яких використовуються різні програми та працюють різні спеціалісти з різним рівнем кваліфікації. Є з чого вибрати.

Я рекомендую наш центр реабілітації, де використовується сертифікована науковими інститутами програма одужання та працюють фахівці високого рівня.

| Чим ваш центр відрізняється від інших у Києві?

Цепочка Владислав

Владислав Цепочка

керівник центру

Якісний наркологічний центр має відповідати певним критеріям.

  1. Сертифікована програма лікування
  2. Кваліфіковані спеціалісти.
  3. Наявність ліцензії та сертифікатів на здійснення такого виду діяльності.

У Києві наркологічний центр «Тонус Плюс» безперечно проходить усі вищеописані критерії. Працюють висококласні фахівці та використовується науково схвалена програма одужання – «7 навичок наркомана і алкоголіка, що одужує».

Якщо Ви хочете переконатися на відповідність цих критеріїв, відвідайте наш центр і побачите все на власні очі або запишіться на консультацію.

| Яка ціна лікування наркоманії у клініці?

Цепочка Владислав

Владислав Цепочка

керівник центру

— Як я казав раніше, лікування наркоманії у державному диспансері можна отримати абсолютно безкоштовно. Для збереження анонімності при цьому пропонують заплатити невелику ціну.

Але багато наркоманів не хочуть користуватися послугами державного диспансеру, а хочуть дійсно змінити своє життя і таким чином шукають собі відповідний наркологічний центр або наркологічну клініку.

Наркологічні центри надають якісну детоксикацію, займаються наданням психологічної допомоги наркоманам. Цей комплекс заходів значно підвищує ймовірність збереження довгострокової ремісії.

Вартість одного місяця проходження курсу комплексної психосоціальної реабілітації становить 12 000 грн. — 15 000 грн.

Вартість знаходження в наркологічній клініці коливається в районі від 1 500 — 2 000 грн. на добу.

| Безкоштовне лікування наркоманів у Києві доступне чи ні?

Цепочка Владислав

Владислав Цепочка

керівник центру

— Держава надає безкоштовну допомогу наркоманам у державних наркологічних диспансерах. Там наркомани можуть одержати медикаментозну допомогу.

Якщо говорити про реабілітацію у приватних організаціях, то такі також є. Зазвичай це організації, створені задля трудової чи релігійної діяльності, у яких клієнти ходять працювати і самостійно платять гроші за проживання у центрі.

Але психологічної допомоги та підтримки в таких організаціях не надається, а з цього слідує висновок, що людина не зможе повною мірою відновити всі психологічні травми та дефекти. І, відповідно, мають не високий відсоток ефективності лікування.

| Що означає «комплексне лікування наркоманів»?

врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

лікар нарколог

— Багато наркологічних центрів заявляють, що вони надають комплексне лікування наркоманії.

Під цим терміном «комплексне лікування» необхідно розуміти таке, що в даній організації надаються медичні послуги, проводиться психологічна робота з дипломованими фахівцями, а також проводиться соціальна допомога з відновлення взаємовідносин у соціумі, з рідними та близькими, видаються відповідні підтверджуючі документи.

Тому, якщо центр говорить про те, що він займається комплексним лікуванням наркоманії, а в списку послуг, які надаються, немає якогось пункту, то таку діяльність не можна назвати «комплексною».
А як я вже казав, для лікування наркоманії необхідно збалансовано працювати та відновлювати усі сфери життєдіяльності наркомана. Якщо якусь сферу випустити з поля зору, то ефективність знижуватиметься.

У Києві комплексне лікування надає наш центр за унікальною в Україні програмою одужання від наркоманії.

| Чи може наркоман після лікування зірватися?

врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

лікар нарколог

— Наркоманія є психічним розладом, який має таку ознаку, як рецидив.

Оскільки сам корінь наркоманії знаходиться в мозку залежної людини, і в неї вкоренилися нейронні зв’язки, пов’язані з вживання психоактивних речовин, то навіть після проходження певного лікування наркоман може згадати ту ейфорію, яку він отримував від вживання і вжити знову.

Також наркоман може зірватися після лікування, якщо не дослухатиметься рекомендацій фахівців центру. Після проходження курсу лікування команда співробітників центру дають рекомендації, дотримуючись яких людина збереже свою тверезість.

Однак деякі наркомани не прислухаються до них і починають спілкуватися зі старими друзями наркоманами, які невдовзі пропонують йому вжити, і клієнт зривається.

Більш детальну інформацію про лікування наркоманії або про те, що робити, якщо наркоман зірвався, Ви можете в нашому блозі.

| Наскільки ефективними є анонімні наркомани в Києві та програма 12 кроків?

— Програма 12 Кроків є основоположником усіх програм, що використовуються для одужання від наркоманії та алкоголізму. У 1935 році було засновано групу АА (Анонімні Алкоголіки), а в 1937 році вже було засновано всі 12 кроків. І з того часу завдяки цій програмі одужують залежні у всьому світі.

Безперечно, ця програма є ефективною для одужання. Проте її принципи та рекомендації з часом старіють, а у світі щороку вчені проводять низку відкриттів у сфері залежності. Програма «7 Навичок наркомана і алкоголіка, що одужує» включає всі найефективніші методики та інструменти, які необхідні залежній людині для успішного одужання. Ця програма є гарною альтернативою «12 Кроків» і включає всі необхідні принципи для формування тверезого способу життя.

З програмою «7 Навичок наркомана, що одужує, і алкоголіка» можна ознайомитися в інтернеті на офіційному сайті «Спільноти 7Н» або на YouTube каналі спільноти.

Якщо Ви маєте іншу думку, буду дуже вдячний вашій думці, залишайте її в коментарях, обов’язково відповім.

Поделись с друзьями:

Меню