Лікування алкогольної залежності у Києві

лечение наркоманов киевСкільки сімей постраждало від того, що хтось із рідних страждає алкоголізмом. Ця хвороба руйнує особистість, що вже говорити про кар’єру і подальший розвиток. Патологія, що розкладає соціум зсередини. Незважаючи на важкі наслідки алкоголізму, як захворювання, його почали розглядати недавно, а якщо бути точним, то з 1952 року. А до цього часу, алкоголізм розцінювали виключно як залежність. За даними ВООЗ за 2000 рік, від алкоголізму страждає понад 140 млн. чоловік. Крім того, в розвинених країнах кількість залежних від алкоголізму громадян набагато вище, ніж у інших державах. Надмірне споживання алкоголю з тяжким перебігом – це проблема, яка досить часто зустрічається у різних людей, незалежно від статусу, доходу, сімейного стану і т.д. В основу появу залежності закладена психологічна нестабільність конкретної людини. Лікування алкоголізму повинно бути комплексним і своєчасним.

Про шкоду алкоголю написано багато статей, але не зайвим буде нагадати, що є наслідком такої залежності:

 • Руйнуються нервові клітини, знижується інтелектуальна активність.
 • Жирове переродження спостерігається в серцевому м’язі.
 • Печінка страждає в першу чергу, аж до розвитку цирозу.
 • Шлунково-кишкового тракту відповідає патологіями, такими як гастрит, виразка, онкологія.
 • Репродуктивна функція і статевий потяг знижуються.
 • Нирки страждають від отруєння продуктами обміну, спостерігається інтоксикація.

Знайти рішення проблеми на дні чарки – установка слабкої і неорганізованої людини. Найчастіше в його оточенні є провокатори, які не дають забути про спиртне. Не варто забувати про те, що нерідко алкоголіки мають певну варіацію генів, тому боротися з недугою непросто, але можливо. Крім того, що споживання алкоголю призводить до порушення функцій внутрішніх органів, спостерігаються психічні розлади по типу «білої гарячки», алкогольний делірій.

Як проходить лікування від алкогольної залежності в нашому центрі?

Родичі іноді не розуміють, що лікувати людину насильно, а тим більше, без його відома, незаконно. Звернення в спеціалізовані клініки – найкраще рішення. Двері наркологічного центру «Тонус Плюс», тут вам готові допомогти. Комплексні заходи спрямовані на полегшення больового синдрому і усунення алкогольної інтоксикації. Крім того, велика увага приділена питанням психологічної реабілітації.

Прибираємо фізичну залежність
Хронічний алкоголізм завдає удар по таким системам-мішенях: нервова система, серцево-судинна і шлунково-кишкового тракту. У нашій клініці під наглядом лікарів будуть проведені заходи по очищенню організму, шляхом виведення продуктів обміну етанолу. Курс крапельниць дозволить поліпшити реологічні властивості крові, заповнюючи дефіцит необхідних мікроелементів. Так знімається «похмільний синдром». Медикаментозна терапія націлена на відновлення функцій постраждалих органів, показані препарати, що покращують мозковий кровообіг, гепатопротектори і т.д. Для призначення адекватної терапії знадобиться проведення комплексного обстеження всіх систем організму. У ряді випадків проводиться лікування супутніх патологій, після консультації відповідних фахівців.

Прибираємо психологічну залежність
Як показує практика, позбутися фізичної тяги можна протягом двох тижнів в умовах стаціонару. А ось психологічна залежність вимагає тривалого лікування, включаючи в себе комплекс, що складається з психотерапії та медикаментозного втручання. Як проявляється психологічна залежність? Крім явної тяги до спиртного, можуть спостерігатися такі симптоми як поганий настрій, апатія, безсоння і т.д. Є спеціальні препарати, які допоможуть усунути несприятливі симптоми, покращуючи стан пацієнта. Колосальне значення має робота з психологом.

Життя після курсу
Коли пацієнт повертається додому, його можуть очікувати спокуси, встояти перед якими непросто. Крім того, нерідко у людини на деякий час залишаються деякі залишкові явища психологічної залежності. У таких випадках потрібна підтримуюча терапія протягом трьох років після виписки. Звернутися за допомогою можете при появі бажання випити спиртне, спостерігається агресія, апатія.

Коли виписують додому?

 • Людина відчуває себе добре, фізично здоровий.
 • Психіатричне здоров’я.
 • Відсутня тяга до вживання психоактивних засобів.
 • Нормалізувалася фізіологія сну.
looks_one

МОТИВАЦІЯ

 • Рекомендації психолога
 • Виїзд фахівця
 • Гарантія результату
looks_two

ДЕТОКСИКАЦІЯ

 • Виїзд додому (у стаціонарі)
 • Очищення організму
 • Діагностика психіатра
looks_3

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 • Соціальна програма
 • Стандартна програма
 • Індивідуальна програма
looks_4

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

 • Можливість працевлаштування
 • Навчання професій
 • Амбулаторний супровід
looks_5

ПІДТРИМКА РОДИЧНИКІВ

 • Група взаємодопомоги
 • Вебінари (онлайн)
 • Індивідуальні консультації

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування алкоголізму

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

Лікування алкоголізму реабілітаційний центр відгуки

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Як довго лікують від алкоголізму?

лечение наркомании срокиЛікування алкогольної залежності ґрунтується на застосуванні спеціальних препаратів та психотерапевтичному кодуванні. Комплекс заходів спрямований на усунення потягу до спиртного та подальшу реабілітацію людини у соціумі. Варто розуміти, що лікування протягом тривалого часу, тільки чітке дотримання рекомендацій лікаря дозволить гарантувати стійкий результат. Сьогодні кодування від алкоголізму у Києві проводять досвідчені лікарі спеціалізованих лікувальних закладів. Але вже кілька років найбільшою довірою користується багатопрофільнийреабілітаційний центр алкоголізму «Тонус Плюс».

Алкоголізм: причини появи недуги

Фахівці визначили перелік факторів, які можуть спровокувати розвиток алкогольної залежності:

 • Депресивні стани.
 • Прогресуючий алкоголізм у когось із членів сім’ї.
 • Хронічна втома, стреси та переживання.
 • Відсутність впевненості у собі.
 • Нудне життя без цікавих захоплень.
 • Самотність чи погане оточення.

Кожен випадок унікальний, адже причин для появи алкоголізму безліч, розлучення, звільнення з роботи, невміння пережити втрату близької людини та інше. Стадії хронічного алкоголізму подібно до ліфта деградації, опускають людину дедалі нижче. Спочатку все виглядає нешкідливо, людина вчиться, працює, але тяга до спиртного наростає. З кожною новою стадією спостерігається погіршення ситуації. Цим пояснюється необхідність проведення – профілактики алкоголізму. Найчастіше люди не помічають того, що опускаються на «дно». Саме профілактичні заходи дозволяють запобігти розвитку трагедії.

Пивний алкоголізм: те, чого ви раніше не знали

Як правило, пивні алкоголіки заперечують наявність проблеми. Тут немає тривалого запою, тому картина алкоголізму інша. Залишаючись функціональними, такі люди практично ніколи не бувають абсолютно тверезими. Легке пивне сп’яніння вже стає нормою існування. Коли людині вказати на проблему, наполягаючи на лікуванні, це викликає роздратування, агресію та образу. Тільки кваліфікований нарколог і психолог зможуть пояснити, як справи насправді.

Умови у центрі лікування алкоголізму у Києві

Для кожної людини тривале розлучення з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний РЦ «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал із розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

наркологический центр Тонус Плюс
реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании

Пияцтво: як його позбутися

Очищення організму від метаболітів алкоголю – це перший крок на шляху до одужання. Вивести токсини допомагають спеціальні медикаменти, стан пацієнта суворо контролюється персоналом центру. Для підтримки життєздатності організму використовуються підтримуючі препарати, які сприяють відновленню функціональності органів та систем. Блокується як фізіологічна, а й психологічна складова залежності. Бажання пройти лікування має бути свідомим, інакше бажання випити буде його переслідувати протягом курсу та після виписки. Зриви і відмова від лікування загрожують летальним кінцем.

Принципи лікування від алкогольної залежності у Києві

Кодування від алкоголізму
В результаті цієї методики залежна людина відчуває огиду до алкоголю при повторному контакті з ним. Приймаючи навіть трохи алкоголю, спостерігається потужна інтоксикація, яка формує умовний рефлекс.

Сучасні методики у справі
Якщо ви спостерігаєте, що близька людина спивається, не варто заплющувати на це очі. Звертаючись до РЦ «Тонус Плюс», пацієнти отримують індивідуальну програму лікування з урахуванням стадії алкоголізму, віку та супутніх патологій.

 • Усунення тяги до алкоголю.
 • Звільнення від психологічної залежності.
 • Особистісно-орієнтована програма

У багатопрофільному медичному центрі можна пройти лікування пивного алкоголізму абсолютно анонімно. Також лікарі центру мають досвід лікування жіночого алкоголізму, доводячи практично, що безвихідних ситуацій немає.

Психологічна допомога
Бажання звільнитися від залежності та усвідомлення наявності проблеми – результат величезної роботи над собою та перший крок до одужання. Хронічне вживання алкоголю призводить до того, що людина не може відчувати радісних емоцій без «гарячого» допінгу. Робота з психологом та психотерапевтом спрямована на навчання пацієнта навичкам самоконтролю. Лікарі клініки використовують різні методи впливу, проводять із пацієнтом психоаналіз, гештальт-терапію, розкриваючи його особистість та реанімуючи її після хронічного алкоголізму.
Якщо в сім’ї є людина, яка страждає від алкогольної залежності, нелегко доводиться решті всіх членів сім’ї. Тому в нашому центрі вас може зацікавити сімейна психологія, що дозволяє позбутися страхів, негативного прогнозування тощо.

Кожна людина від природи прекрасна і вільна, поки її не сковують різні шкідливі звички та залежності. Наркологічний багатопрофільний центр у Києві – це реальна можливість отримати шанс на щасливе життя без алкоголю. Як нас знайти? На сайті вказані контакти, дзвонити можна цілодобово.

Необхідно позбавитися причин алкогольної залежності!
Щоб пацієнт не повернувся до алкоголю після лікування та взагалі захотів пройти курс, лікарі центру задіють індивідуальний підхід до кожного. Великий досвід роботи дозволяє вирішувати різні проблеми під час надання наркологічної допомоги. Хворий повинен сам зрозуміти, що залежний від алкоголю і потребує невідкладного лікування заради щасливого та вільного майбутнього.

Наші фахівці

врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Врач-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Лікування алкогольної залежності у Києві

Переваги нашого центру допомоги алкозалежних

снятие ломки на дому
Наркологический центр Тонус Плюс

Анонімність

Ми гарантуємо всім своїм клієнтам анонімне обслуговування

Наркологический центр Тонус Плюс

Професіонали та Експерти

Наші методи схвалені медичним дослідницьким центром психіатрії та наркології

Наркологический центр Тонус Плюс

Досвідчена команда

Наша команда – це, перш за все, дружний та навчений персонал, який любить свою роботу

Наркологический центр Тонус Плюс

Індивідуальний підхід

Ми готові надавати послуги індивідуально, виходячи із потреб замовника

Наркологический центр Тонус Плюс

Доступна ціна

Наші послуги виконуються на високому рівні якості та при цьому – за доступною ціною

Наркологический центр Тонус Плюс

Відповідність ГОСТ

Діяльність нашого центру сертифікована та реалізується відповідно до національного стандарту України

Поделись с друзьями:

Меню