Лікування амфетамінової залежності у Броварах

лечение наркоманов киев

1. Введення
На даний момент існує велика кількість різних видів залежності. Переважна більшість з яких мають деструктивний, вкрай небезпечний для свого об’єкта характер. Якщо говорити про класифікацію, більш докладно, слід зазначити той факт, що умовно залежність можна розділити на хімічну (включає також і психологічну) і психологічну.

Незважаючи на те, що цілі, які переслідують залежні, в основному одні й ті ж, а саме — уникнути реальності та отримати бажані емоції, методи, виходячи з приналежності до певного типу залежності, за допомогою яких вони цього домагаються відрізняються один від одного. Відповідно і наслідки, у кожному окремому випадку будуть різні.

На додаток до всього, на певному циклі формування залежності, з підвищенням рівня толерантності, те, що приносило бажані емоції ще вчора, сьогодні може викликати лише почуття роздратування та незадоволення з приводу своєї неефективності. Іноді це провокує залежних розширювати та комбінувати все нові та нові можливості для отримання задоволення. Так, наприклад люди, які вживають амфетамін, згодом можуть стати ще й ігроманами. Так, як гамма випробуваних ними почуттів, під час гри, впливає на ЦНС, порушуючи її, і в поєднанні з амфетаміном стимулює додаткову вироблення «гормонів задоволення». Таких як: ендорфін, дофамін та серотонін.

Отже, що ж такє хімічна та психологічна залежність?

Психологічна залежність-це цілеспрямована систематична зміна психічного стану, для якого характерна потреба в певних об’єктах або діях, які сприяють одержанню бажаних емоцій.

У свою чергу хімічна, яка за своєю суттю включає і психологічний аспект. Залежність це хронічне захворювання, яке супроводжується вживанням психоактивних речовин з ідентичними для психологічної залежності цілями, — позбудеться внутрішнього дискомфорту і замінити свій психофізичний стан.

2. Особливості амфетамінової залежності.

Для більш глибинного розуміння, що являє собою залежність від цієї речовини, спочатку слід зрозуміти, що вона являє собою і який вплив на організм людини в цілому.

Амфетамін – це синтетичний стимулятор центральної нервової системи, що є похідним фенілателаміну. Механізм дії заснований на викиді нейромедіаторів (дофаміну, норадреналіну та серотоніну). Амфетамін, як правило, зустрічається у вигляді кристалів білого кольору. На сленгу, в межах України найчастіше використовують такі його найменування як «фен», «швидкий» або «швидкість».

2.1. Вплив на організм.
Безпосередньо пов’язані з наданням безпосереднього впливу на центральну і периферичну системи людини. Проявляється на фізіологічному рівні в наступному:

 • підвищує настрій;
 • збільшує працездатність;
 • покращує якість прояву комунікативних навичок;
 • переводить людину в режим підвищеного стану свідомості
 • сприяє перебування людини у стані неспання протягом тривалого періоду часу (залежно від кількості дозування та особливостей організму).

2.2. Можливі наслідки вживання:
– Впливає на роботу серцево-судинної системи, проявляється у вигляді тахікардії
та підвищення артеріального тиску;
– Вживання амфетаміну може призвести до ішемічного інсульту, субархноїдального крововиливу, інфаркту міокарда, розшарування аорти;
– при тривалому вживанні викликає порушення психосоматичного характеру, наприклад панічні атаки та параною, що у свою чергу може призвести до розвитку шизофренії.

3. Алгоритм виходу з амфетамінової залежності.
Думка про те, що для подолання хімічної залежності досить просто деякий час не вживати, є помилковою. Оскільки — припинення прийняття психоактивних речовин — це лише перший крок на шляху одужання. Слід розглядати дотримання хімічної чистоти як обов’язкова умова щасливого, продуктивного, повноцінного життя, а не як кінцева мета.
Оскільки одужання не що інше, як постійний, планомірний розвиток усіх сфер своєї життєдіяльності, на основі безпечної для об’єкта та соціуму моделі поведінки. З цього трактування стає зрозумілим, що одужання – це довгостроковий і трудомісткий процес, що вимагає від залежного застосування немалих зусиль, на постійній основі. Так, як хімічна залежність є хронічним захворюванням, що слабо піддається лікуванню.

Проте лікування цілком реальне. Але для його досягнення необхідно виконати низку умов. Одне з них — обмежити можливість придбати психоактивну речовину та можливість спілкуватися із іншими наркоманами. Це можна здійснити шляхом поміщення залежного в безпечне, вільне від наркотиків. Саме для таких цілей і було створено наркологічні центри. На сьогоднішній день до ваших послуг їх більш ніж достатньо.

При виборі наркологічного центру слід звернути увагу на такі моменти як:

 • штат, кваліфікацію, а також досвід практики фахівців, які там працюють;
 • наявність якісної програми, працюючи за якою здійснюється процес одужання;
 • напрямок психології (наприклад КПТ і транзактний аналіз особистості);
 • умови, що надаються керівництвом центру;
 • відгуки людей, які проходили реабілітацію в цьому центрі.

Ось список критеріїв, який допоможе визначитися з вибором хорошого центру, проходження реабілітації на якому збільшує шанси набути стану комфортної тверезості та набути навичок, що дозволяють при виході з нього, вести високо ефективний, здоровий спосіб життя.

Одним з найбільш ефективних за якістю послуг, що надаються, в Україні є наркологічний центр «Тонус плюс», де у кожного є шанс змінити себе та якість свого життя на краще.

Як проходить лікування наркозалежності:

looks_one

МОТИВАЦІЯ

 • Рекомендація психолога
 • Виїзд фахівця
 • Гарантія результату
looks_two

ДЕТОКСИКАЦІЯ

 • Виїзд додому (у стаціонарі)
 • Очищення організму
 • Діагностика психіатра
looks_3

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 • Соціальна програма
 • Стандартна програма
 • Індивідуальна програма
looks_4

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

 • Можливість працевлаштування
 • Навчання професій
 • Амбулаторний супровід
looks_5

ПІДТРИМКА РОДИЧНИКІВ

 • Група взаємодопомоги
 • Вебінари (онлайн)
 • Індивідуальні консультації

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

Лікування наркоманії в Києві відгуки з Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Як довго лікують від наркоманії?

лечение наркомании срокиНаркологічний центр «Тонус Плюс» має такі програми: перезавантаження, зрив 90 днів, експрес програма. Повний курс лікування наркологічної залежності складається для кожного пацієнта з огляду на тяжкість ситуації, тривалість курсу різна, але не менше 4-5 тижнів. Навіть після повноцінного лікування людині буде важко зберігати байдужість до наркотиків, якщо навколо неї будуть залежні «друзі», старі зв’язки та маргінальне оточення. В даному випадку показана пролонгована ізоляція пацієнта як основа терапії та стабільного результату.

Як і де житимуть пацієнти клініки?

Для кожної людини тривале розлучення з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний центр реабілітації «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал з розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании
врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Лікар-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Лікування амфетамінової залежності у Броварах

Умови медичного стаціонару

диагностика наркомании

Діагностика

При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

Детоксикация организма

Детоксикація організму

Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

Психологи и терапевты

Психологи та терапевти

Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

Консультационные услуги

Консультаційні послуги

Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

Лечение солевой и спайсовой наркомании

Лікування сольової та спайсової наркоманії

Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

психиатр для наркомана

Психіатрія

Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев

Поделись с друзьями:

Меню