Послуга лікування наркоманії

лечение наркомании на домуНаркоманія дуже давня проблема. Про опіум було відомо вже давно, ще 5 тисяч років до нашої ери шумери використовували опіум для отримання задоволення та полегшення болю.

У 19 столітті Великобританія хотіла колонізувати Китай. У цей період Великобританія налагодила постачання опіуму на територію Китаю. Незабаром Великобританія обмінювала опіум на цінне хутро, матеріальні цінності та золото.

Одночасно в Європі розвивався алкоголізм, який був популярніший за опіум, і відповідно люди починали боротися з алкоголізмом за допомогою опіуму. Після цього від опіумної залежності винайшли морфій, а згодом і героїн. Люди думали, що за допомогою цих речовин зможуть позбавитися наркотичної залежності, проте залежних від наркотиків людей ставало дедалі більше.

Наркологія як наука почала розвиватися на початку ХХ століття. Тоді були вперше описані такі поняття як потяг та абстинентний синдром. Згодом з’явилися психотропні наркотики і весь світ розпочав боротьбу з наркоманією. Було накладено заборону на вільний продаж різних видів наркотиків (бупрінорфін, амфетамін, морфій, кокаїн). Пізніше було вивчено принципи виникнення хімічної залежності, знайдено деякі методи для полегшення симптомів залежності.

Лікування наркоманії розвивалося і зараз це є довгостроковим процесом, що складається з кількох етапів. Існує фізична та психологічна залежності, а також виділяють різні фактори, які вплинули на формування залежності та вплив наркотиків на різні сфери життя людини.

Етапи лікування наркоманії:

Перший етап – припинення вживання. Самостійно це зробити складно, набагато легше та ефективніше це робити у спеціалізованому наркологічному центрі. Проводиться детоксикація – процес виведення токсичних речовин із організму людини.

Другий етап – реабілітація. Після детоксикації організм залежної людини повністю відчищається від токсинів та знімається фізична залежність. Однак психологічна залежність не минає за кілька днів. Для цього необхідне довгострокове лікування та відновлення психо-соціального здоров’я людини. На цьому етапі із залежною людиною в наркологічному центрі «Тонус Плюс» працюють фахівці з хімічної залежності та досвідчені кваліфіковані психологи, які допомагають відновити психіку людини та позбутися різних психологічних проблем. На цьому етапі людина отримує навички, які допоможуть їй залишатися у тривалій ремісії.

Третій етап – ресоціалізація. Цей етап призначений для плавної інтеграції в соціум. Залежний поступово починає комунікувати із суспільством, налагоджувати свої стосунки з рідними та іншими людьми, застосовувати отримані знання практично. Залежному потрібно знайти хобі та роботу, яка приноситиме задоволення та фінанси.

Лікування залежності від психостимуляторів

Лікування наркоманії від психостимуляторів починається з детоксикації. Абстинентний синдром від вживання психостимуляторів (амфетаміну) в основному відсутня. Найчастіше у залежних від амфетаміну з’являються психічні захворювання (неврози, психози, параноя, біполярний розлад особистості, шизофренія). Тому для лікування цих захворювань потрібна консультація кваліфікованого психіатра, який допоможе відновити психічне здоров’я людини. Після цього людина приступає до роботи з терапевтично-розвивальною програмою, яка допомагає одержати необхідні знання про залежність та набути навички для формування стійкої тривалої ремісії. Також з людиною в індивідуальному порядку працює психолог для покращення його психологічного стану, зняття багатьох комплексів та підвищення мотивації до одужання.

Лікування наркоманії у наркологічному центрі «Тонус Плюс»

У наркологічному центрі «Тонус Плюс» програму реабілітації розраховано на 4 місяці інтенсивної роботи над своєю особистістю. Повний курс лікування складається із програми «Запуск 28 днів» та «Перезавантаження 90 днів». “Запуск 28 днів” дозволяє провести повну діагностику стану залежної людини, визначити який підхід необхідно застосувати індивідуально до неї. “Перезавантаження 90 днів” це отримання необхідних інструментів та навичок для формування тверезості. Клієнт отримує необхідну теоретичну частину та починає застосовувати отриманий матеріал у повсякденному житті. Обидві програми клієнт проходить під керівництвом провідного спеціаліста програми (ВСП), який допомагає клієнту точно зрозуміти суть індивідуальних завдань та правильно інтегрувати їх у своє життя.

У наркологічному центрі «Тонус Плюс» використовується когнітивно-поведінкова терапія, яка допомагає провести якісні зміни у поведінці та мисленні людини. Когнітивно-поведінкова терапія – це один із найефективніших методів боротьби із залежністю. Велика кількість наркологів, психіатрів, психотерапевтів та психологів з усього світу підтвердила ефективність цього методу в рамках лікування наркоманії та алкоголізму. Залежний працює з психологом, який на постійній основі перевіряє його психо-емоційний стан та його результати у проходженні курсу реабілітації. Також використовується метод самоаналізу, який допомагає залежному розпізнавати свої почуття, реакції та отриманий результат, а також аналізувати випадки виникнення тяги.

Лікування наркоманії у підлітків

У підлітковому віці люди найчастіше схильні до початку вживання психоактивних речовин, тому що «це круто», і щоб здаватися дорослішим підлітки часто починають вживати наркотики.

У лікуванні наркоманії у підлітків найважливішим є етап, де йому показують важкі наслідки вживання і чого вживання може його призвести. У підлітка може виникнути огида до вживання. У таких ситуаціях важливо, щоб батьки підлітків почали брати активну участь у його житті, огородили його від впливу поганої компанії.

Лікування наркозалежності за кордоном

За кордоном часто використовують інший спосіб лікування наркоманії. Там використовується спосіб замісної терапії, при якому залежній людині починають давати бупренорфін абометадон, які є частковими агоністами опіоїдних рецепторів Таким чином, у людини зовсім не буває абстинентного синдрому. Потім поступово знижують дозу речовини, доводячи її до нуля.

Дослідження показали, що використання цього способу у поєднанні з психотерапією дає також позитивний результат, а без психотерапії ймовірність довгострокової ремісії дуже низька.

Як проходить лікування наркозалежності:

looks_one

МОТИВАЦІЯ

 • Рекомендація психолога
 • Виїзд фахівця
 • Гарантія результату
looks_two

ДЕТОКСИКАЦІЯ

 • Виїзд додому (у стаціонарі)
 • Очищення організму
 • Діагностика психіатра
looks_3

РЕАБІЛІТАЦІЯ

 • Соціальна програма
 • Стандартна програма
 • Індивідуальна програма
looks_4

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

 • Можливість працевлаштування
 • Навчання професій
 • Амбулаторний супровід
looks_5

ПІДТРИМКА РОДИЧНИКІВ

 • Група взаємодопомоги
 • Вебінари (онлайн)
 • Індивідуальні консультації

НЕ ХОЧЕ
ЛІКУВАТИСЯ

?

Мотивація на лікування

Кваліфікованим спеціалістам завжди простіше знайти підхід до залежної людини. Наші співробітники надають допомогу в мотивації та інтервенції ЦІЛОДОБОВО. Здійснюємо доставку пацієнта прямо до центру соціальної адаптації.

Лікування наркоманії в Києві відгуки з Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Як довго лікують від наркоманії?

лечение наркомании срокиНаркологічний центр «Тонус Плюс» має такі програми: перезавантаження, зрив 90 днів, експрес програма. Повний курс лікування наркологічної залежності складається для кожного пацієнта з огляду на тяжкість ситуації, тривалість курсу різна, але не менше 4-5 тижнів. Навіть після повноцінного лікування людині буде важко зберігати байдужість до наркотиків, якщо навколо неї будуть залежні «друзі», старі зв’язки та маргінальне оточення. В даному випадку показана пролонгована ізоляція пацієнта як основа терапії та стабільного результату.

Як і де житимуть пацієнти клініки?

Для кожної людини тривале розлучення з близькими та будинком несе негативні переживання. Нівелювати ці моменти можна за допомогою комфортної та затишної у всіх сенсах обстановки. Багатопрофільний центр реабілітації «Тонус Плюс» пропонує зручні номери, де людина почуватиметься комфортно під наглядом лікарів. Уважний персонал з розумінням ставиться до проблем пацієнтів.

реабилитационные центры для наркоманов
Услуга лечения наркомании
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр наркологический
реабилитационные центры для наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр наркоманов
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр для наркоманов в украине
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр наркомании
врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Лікар-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008
Кваліфікаційна категорія: перша

психотерапевт для наркозависимых

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Послуга лікування наркоманії

Умови медичного стаціонару

диагностика наркомании

Діагностика

При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

Детоксикация организма

Детоксикація організму

Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

Психологи и терапевты

Психологи та терапевти

Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

Консультационные услуги

Консультаційні послуги

Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

Лечение солевой и спайсовой наркомании

Лікування сольової та спайсової наркоманії

Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

психиатр для наркомана

Психіатрія

Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев

Поделись с друзьями:

Меню