Наркологічний центр для залежних "Тонус Плюс"

Гарантія успішного лікування наркозалежності

Наркологічний центр «Тонус Плюс» Київ – місце, де успішно вилікують наркотичну, алкогольну, ігрову залежність. Комплексний підхід, команда професіоналів, великий досвід роботи – основні інструменти, які гарантують 100% успіх лікування.

0

Загальний професійний стаж роботи нашої команди у сфері реабілітації залежних людей понад 8 років

0

Наші філії розташовані у Києві та Київській області. Водночас у центрах реабілітується понад 80 осіб

0

За період нашої роботи було відкрито понад 18 безкоштовних груп психологічної підтримки на території Києва та Київської області

0

Дослідження показали, що 76% наших клієнтів, які пройшли курс у 2017-2018 році, живуть тверезим та соціально ефективним життям

Відео огляд центру реабілітації “Тонус Плюс”

Репортаж телеканалу 36,6 про одну з методик лікування залежності – Арт терапія

Наші фахівці

врач нарколог на дом

Андрій Кочетков

Лікар-нарколог

Спеціалізація: наркологія, психіатрія, психотерапія.
Рік початку практики: 2008

психолог наркологического центра

Олена Алфьорова

Психолог

Спеціалізація: психотерапія.
Рік початку практики: 2005

психолог для наркозависимых киев

Ігор Алфьоров

Психолог

Спеціалізація: практична психологія.
Рік початку практики: 2013

психиатр для наркозависимых Юля

Щербата Юлія

Лікар – психіатр
консультант нарколог

Цепочка Владислав

Завідуючий відділенням
консультант психолог наркологии

Колесников Олексій

Консультант з хімічної залежності, аддиктолог
психолог для наркоманов

Кушнір Ілля

Консультант з хімічної залежності

Ліцензії та сертифікати

Фахівці реабілітаційного центру для залежних Тонус Плюс мають право лікарської діяльності у сферах: лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії. Всі лікарі мають вищу освіту та великий досвід у сферах лікування, реабілітації та запобігання залежним зривам. Відсоток одужання пацієнтів каже сам за себе.

Про центр лікування наркоманії та алкоголізму "Тонус Плюс"

Лікування наркоманії є дуже актуальною темою. Щодня багато людей шукають способів упоратися зі страшною хворобою — залежністю. Ринок наркологічних центрів дуже великий, проте лише деякі центри надають кваліфіковану допомогу у сфері послуг.

Наркологічний центр «Тонус Плюс» надає ефективну програму одужання — «7 Навичок наркомана, що одужує, і алкоголіка». Ця програма схвалена науковими інститутами. Центр пропонує найкращу пропозицію за параметром «Ціна – Якість». Ціна за один місяць проходження програми складає 15 тисяч гривень. У цю суму входить: проживання в комфортних умовах, 4-разове збалансоване харчування, робота кваліфікованих психологів 5 днів на тиждень, групові тренінги, індивідуальне консультування, а також консультування спеціалізованих лікарів нарколога та психіатра.

Психологи центру — сертифіковані фахівці з вищою освітою, які мають 20-річний досвід роботи із залежними людьми, знання та досвід яких допомагають залежним людям розібратися зі своїми внутрішньоособистісними конфліктами, знайти корінь проблеми, розібратися зі своїм призначенням у житті, зможуть допомогти налагодити взаємини з рідними та навчать конструктивно взаємодіяти з оточуючими людьми.

У чому полягає ефективність програми «7 навичок наркомана та алкоголіка, що одужують»?

У порівнянні з іншими програмами одужання, де період реабілітації становить в середньому 6-12 місяців, програма «7 Навичок наркомана і алкоголіка, що одужують» розрахована на 4 місяці інтенсивного опрацювання особистості залежної людини. У центрі використовується когнітивно-поведінкова терапія, яка спрямована на зміни у мисленні та поведінці залежної людини. Фахівці всього світу вважають, що цей підхід є найефективнішим для лікування хімічної залежності. В рамках програми “7Н” Наркологічний центр “Тонус Плюс” надає такі складові програми, як: “Запуск 28 днів” та “Перезавантаження 90 днів”.

“Запуск 28 днів” призначений для повної діагностики стану залежної людини, проводиться ряд різних тестів, проводиться мотивація людини на подальше одужання та складається індивідуальний план лікування. Цей етап залежний проходить спільно з ВСП (провідним спеціалістом програми) «Запуск 28 днів». ВСП — це кваліфікований фахівець, який спеціалізується на знаходженні правильного підходу до залежної людини, проводить її діагностику та мотивує її до змін її мислення та поведінки.

«Перезавантаження 90 днів» — це програма, в якій містяться всі ключові рекомендації, опрацювання якої дає залежному набути нових знань, інструментів і навичок тверезого життя, завдяки яким людина зможе жити щасливо, не вдаючись до вживання психоактивних речовин. Програма «Перезавантаження 90 днів» також відбувається під індивідуальним наглядом ВСП «Перезавантаження 90 днів». Завдання цього фахівця полягає в тому, щоб залежний правильно засвоїв нові знання та якісно відпрацював їх на практиці. У програмі «7 Навичок наркомана і алкоголіка, ща одужують» також використовується транзактний аналіз. Транзактний аналіз – це теорія людської особистості та соціальної взаємодії, яку використовують провідні тренери особистісного зростання та психотерапевти. Ця модель дозволяє вирощувати его стан «Дорослий» у залежної людини. Протягом усього курсу реабілітації періодично проводиться оцінка динаміки (ОД) когнітивно-поведінкових змін з метою відстежити зміни, що відбуваються у поведінці та мисленні клієнта. ОД дозволяє виявити у залежної людини помилки в її підході до одужання та провести корекцію своєї поведінки для підвищення якості проходження програми. Повний курс реабілітації у наркологічному центрі “Тонус Плюс” складає 60 тисяч гривень. При оплаті за весь курс, залежна людина отримує безкоштовний місяць амбулаторного етапу.

Команда фахівців відіграє ключову роль у лікуванні наркоманії. Саме команда зможе мотивувати людину до подолання труднощів реабілітаційного процесу. Висококваліфікована команда наркологічного центру «Тонус Плюс» перетворює на життя залежних людей!

Читаючи рекламні пости різних реабілітаційних структур можна побачити відсутність конкретики та набір шаблонних фраз. Метою цієї статті є презентація реабілітаційної структури під назвою “Тонус плюс”.

У центрі реабілітації наркоманії та алкоголізму “Тонус Плюс” відсутній будь-який релігійний та трудовий підтекст. Основний ухил у роботі з клієнтом робиться на когнітивно-поведінкові зміни. Фахівцями в галузі залежності давно доведено, що якщо адитивна (залежна) особистість змінить формат свого мислення, а також змінить стратегії своєї поведінки, то в такому разі у залежної людини вдасться подолати свою згубну недугу.

У “Тонус плюс” існує 3 основних компоненти за рахунок яких відбувається якісна та продуктивна трансформація особистості:

Програма “7 навичок наркомана та алкоголіка, що одужують” – це  унікальна програма, яка отримала схвалення провідних міжнародних інститутів. Програма 7 навичок має в своєму розпорядженні основні принципи подолання залежності, а також основні принципи особистісного зростання. Є серйозною альтернативою давно застарілій програмі 12 кроків.

Персонал центру, що практично складається з дипломованих фахівців. Нарахування 2-х психологів. У складі нашої команди є співробітники, що пройшли успішно курс реабілітації, так би мовити “продукти цієї програми”, які на волонтерських засадах прийняли рішення допомагати таким же залежним у подоланні залежності як і вони. Які є гарним прикладом і мотивацією для одужуючих дітей.

Терапевтичне середовище. Ми як співробітники центру особливо дбаємо про цей компонент. Ми не привозимо на центр людей силою, не беремо залежних без бажання. Намагаємося, щоб терапевтичне середовище було довірчим і екологічно чистим. Будь-який залежний, який на регулярній основі вноситиме розруху і дисбаланс у терапевтичному середовищі, буде негайно виключений з неї.

Крім того побутові умови, збалансований раціон харчування та всі вищевикладені елементи можна побачити на власні очі при первинній консультації.

реабилитационный центр наркозависимых Киев
О центре лечения наркомании и алкоголизма "Тонус Плюс"
О центре лечения наркомании и алкоголизма "Тонус Плюс"

Умови в наркологічному центрі Тонус Плюс у Києві

наркологический центр Тонус Плюс
реабилитационный центр наркомании
реабилитационный центр для наркоманов в украине
центр реабилитации наркоманов киев
реабилитационный центр наркологический
реабилитационный центр в киеве
реабилитационный центр от наркотиков
реабилитационный центр киев
центр реабилитации наркомании
реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков
реабилитационный центр наркоманов
центр реабилитации для наркоманов
Услуга лечения наркомании
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационные центры для наркоманов
реабилитационные центры для наркоманов

Умови медичного стаціонару

диагностика наркомании

Діагностика

При вступі до стаціонару проводиться повна діагностика фізичного та психічного стану пацієнта

Детоксикация организма

Детоксикація організму

Очищення організму за будь-якої складності наркоманії та алкоголізму. Є палати інтенсивної терапії

Психологи и терапевты

Психологи та терапевти

Психологічна підтримка пацієнтів, психологи та психотерапевти з великим досвідом роботи. Мотиваційні спеціалісти

Консультационные услуги

Консультаційні послуги

Усі види тестів на наркотики. Консультуємо родичів з питань лікування алкоголізму та наркоманії

Лечение солевой и спайсовой наркомании

Лікування сольової та спайсової наркоманії

Лікуємо всі ускладнення при сольової та спайсової наркоманії. У клініці є відділення психіатрії

психиатр для наркомана

Психіатрія

Діагностика психіатричних хвороб. Лікуємо гострі психози, депресії. Комфортабельні палати, високий рівень спеціалістів

стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев
стационарная наркологическая клиника киев

Лікування наркоманії Київ відгуки з Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Переваги нашого центру допомоги алкозалежних

снятие ломки на дому
Наркологический центр Тонус Плюс

Анонімність

Ми гарантуємо всім своїм клієнтам анонімне обслуговування

Наркологический центр Тонус Плюс

Професіонали та Експерти

Наші методи схвалені медичним дослідницьким центром психіатрії та наркології

Наркологический центр Тонус Плюс

Досвідчена команда

Наша команда – це, перш за все, дружний та навчений персонал, який любить свою роботу

Наркологический центр Тонус Плюс

Індивідуальний підхід

Ми готові надавати послуги індивідуально, виходячи із потреб замовника

Наркологический центр Тонус Плюс

Доступна ціна

Наші послуги виконуються на високому рівні якості та при цьому – за доступною ціною

Наркологический центр Тонус Плюс

Відповідність ГОСТ

Діяльність нашого центру сертифікована та реалізується відповідно до національного стандарту України

Меню