Реабілітація наркозалежних у Києві

лечение наркомании на дому

Що таке психо-соціальна реабілітація?

Під час вживання психоактивних речовин, залежні люди починають руйнувати своє життя. Природно великий удар посідає тіло людини, проте психіка людини також починає порушуватися. Хімічна залежність має дві сторони.

Перша – це фізична залежність, вона виникає через те, що тіло наркомана вже нездатне нормально функціонувати без застосування нової дози наркотику.

Друга, не менше важлива – психологічна залежність. Наркоман вже не може уявити своє життя без вживання, він боїться залишитися віч-на-віч із самим собою, він відчуває, що не може прожити і дня без наркотику. Ці руйнівні думки лякають його, і він не здатний самостійно вийти із цього порочного кола залежності.

Реабілітація наркозалежних допомагає хімічно залежним людям припинити вживання наркотиків та алкоголю та змінити свій спосіб життя, принципи та цінності, відновити здоров’я, а також налагодити взаємини з рідними та близькими.

Реабілітація – це вихід із проблеми наркоманії та алкоголізму. Фахівці з усього світу – психологи, психотерапевти, психіатри та наркологи дійшли висновку, що комплексна психосоціальна реабілітація – це найефективніше лікування наркоманії.

Надішліть свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  Мотивація на реабілітацію від наркотиків

  Надішліть свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

   Відео огляд та поради психологів центру реабілітації

   Вартість реабілітації наркозалежних

   Вартість реабілітації складає 15 000 грн. на місяць. У цю суму входить проживання, харчування, індивідуальні консультації з психологом, консультації лікарів психіатра і нарколога, робота з терапевтично-розвивальної програми «7 навичок наркомана, що одужує, і алкоголіка».

   наркологический центр Тонус Плюс

   Стандарт

   Тривалість курсу лікування залежить від вибору програми “28 днів” або “90 днів”

   Кваліфіковані спеціалісти

   Сертифікована запатентована програма

   Персоналізований підхід у лікуванні

   Тестування особистості

   Групові та індивідуальні психокорекційні заходи

   Регулярний звіт про виконану роботу

   Соціальні, спортивні та розважальні заходи в рамках програми

   Сімейне консультування

   Збалансоване харчування

   Спортзал у центрі

   При повній оплаті курсу «90 днів» можливий бонус у вигляді додаткового місяця амбулаторного лікування та проходження програми психокорекції в центрі

   ціна за місяць
   15 000 грн.

   Наркологический центр Тонус Плюс

   Преміум

   Тривалість курсу лікування залежить від вибору програми “28 днів” або “90 днів”

   Усі послуги категорії «Стандарт»

   Поліпшені умови проживання

   Детоксикація організму

   Додаткові сесії із психологом центру

   Онлайн школа для сім’ї залежного (у подарунок Посібник з подолання співзалежності)

   Стиснутий відеокурс програм реабілітації «28 днів» та «90 днів»

   При повній оплаті курсу «90 днів» можливий бонус у вигляді додаткового місяця амбулаторного лікування та проходження програми психокорекції в центрі

   ціна за місяць
   25 000 грн.

   Наркологический центр Тонус Плюс

   VIP

   Тривалість курсу лікування залежить від вибору програми “28 днів” або “90 днів”

   Усі послуги категорії «Преміум»

   Проживання у 2-х або 3-х місному номері

   Гарантована анонімність лікування

   У номері WiFi та SmartTV

   Особистий куратор програми

   Гнучкий графік сесій у рамках лікування

   Розширена програма дозвілля

   При повній оплаті курсу «90 днів» можливий бонус у вигляді додаткового місяця амбулаторного лікування та проходження програми психокорекції в центрі

   ціна за місяць
   40 000 грн.

   Методи психосоціальної реабілітації

   Різні установи, які пропонують послугу лікування наркоманії, пропонують різноманітні методи її лікування. Найефективнішими методами лікування наркоманії є методи, засновані як усунення симптомів абстиненції, а й у психологічну складову хвороби.

   Фахівці виділяють такі найбільш популярні та ефективні методи реабілітації:

   1. Когнітивно-поведінкова терапія. КПТ використовується у приватних наркологічних центрах та клініках, і основним її напрямком є робота з деструктивною поведінкою та мисленням залежної людини.
   2. Мотиваційне інтерв’ювання. Цей метод заснований на допомозі спеціаліста чи наставника у подоланні різних стресових ситуацій. Підвищує мотивацію до одужання, а також вносить коригування у поведінці.
   3. Групова терапія. У терапевтичному середовищі люди, що одужують, допомагають один одному відстежити у них різні дефекти характеру і запропонувати людині внести корекцію в свою поведінку. У такому форматі обдурити оточуючих людей або щось приховати не вийде, оскільки оточуючі люди відразу це помітять.
   4. Індивідуальне консультування. На індивідуальних консультаціях із психологом залежна людина може виговоритися та обговорити конкретну ситуацію зі свого життя, таким чином змінити свій світогляд та ставлення до свого життя. Також психолог допомагає усунути різні прояви психологічних травм та відхилень.
   5. Робота з терапевтично-розвивальної програми. У наркологічному центрі «Тонус Плюс» використовується програма «7 навичок одужує наркомана та алкоголіка», яка включає в себе одні з найефективніших інструментів і технік для того, щоб залежний міг справлятися з різними труднощами життя без вживання. Терапевтично – розвиваюча програма дає знання та формує вміння для підтримки довгострокової ремісії.

   Протипоказання

   • Для того, щоб вступити на реабілітацію до наркологічного центру «Тонус Плюс» пацієнту необхідно пройти флюорографію та аналіз дахів та.
   • Якщо таких документів немає, то співробітники наркологічного центру допоможуть пройти цю діагностику у профільних фахівців у спеціалізованій установі.
   • Важливо також під час вступу пройти процедуру детоксикації, щоб очистити організм від токсинів, а також виключити можливі напади епілепсії, судоми та гострі симптоми абстинентного синдрому.

   Як відбувається реабілітація наркоманів – етапи лікування наркоманії.

   мотивация к лечению наркомании

   МОТИВАЦИЯ

   Рекомендації психолога
   Виїзд фахівця
   Гарантії результату

   детоксикация от наркотиков

   ДЕТОКСИКАЦІЯ

   Виїзд додому (у стаціонарі)
   Великий спектр послуг на очищення організму
   Діагностика психіатра

   центр реабилитации наркоманов

   РЕАБІЛІТАЦІЯ

   Соціальна програма
   Стандартна програма
   Індивідуальна програма

   социальная адаптация наркозависимых

   СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

   Можливість працевлаштування
   Навчання професій
   Амбулаторний супровід

   поддержка родственников наркоманов

   ПІДТРИМКА РОДИЧНИКІВ

   Групи взаємодопомоги
   Вебінари (онлайн)
   Індивідуальні консультації

   Детоксикація. У спеціалізованій клініці залежній людині ведуть детоксикацію. Детоксикація допомагає наркоману очистити організм від токсинів. Детоксикація є невід’ємною складовою процесу одужання, оскільки за тривалий період наркотизації в тілі людини накопичилося багато шлаків у всіх органах та кістках людини.

   Діагностика. Після детоксикації клієнт надходить на стаціонарне лікування наркологічний центр «Тонус Плюс». Кваліфіковані психологи та фахівці з хімічної залежності проводять діагностику фізичного та психологічного стану залежної людини. До цього списку входять усі необхідні аналізи фізичного стану у клініці чи лікарні (за потребою). Далі проводиться тестування на наявність різних психологічних відхилень, форм опору, видів особистісних адаптацій. Проводяться індивідуальні консультації з психологом та психіатром, складається докладний план лікування.

   Реабілітація. За складеним з фахівцями планом одужання починає залежна людина працювати з терапевтично – розвиваючою програмою «7 навичок одужує наркомана і алкоголіка», отримує знання про свою проблему, отримує інструменти для комфортної тверезості.

   Програма «Запуск 28 днів» спрямована на детальне вивчення причин вживання залежної людини, аналізуються причини формування хімічної залежності, проводяться мотиваційні заняття та бесіди, визначаються домінуючі форми заперечення та его стан у структурі особистості.

   Самостійно залежний аналізує свої втрати у житті, пов’язані з вживанням психоактивних речовин та обговорює виконані індивідуальні письмові роботи з провідним спеціалістом програми Запуск 28 днів – (ВСП 28 днів).
   Програма Перезавантаження 90 днів  спрямована на здобуття якісних знань, опрацювання навичок та вмінь для формування парадигми людини, що одужує. В індивідуальному порядку з провідним спеціалістом програми «Перезавантаження 90 днів» (ВСП 90 днів) опрацьовуються такі теми:

   • свобода вибору,
   • принцип АВС
   • функціональний аналіз особистості в транзактному аналізі
   • одужання від хімічної залежності,
   • зрив у одужанні,
   • постабстинентний синдром,
   • потяг та способи з нею справлятися та інші.

   Після проходження всього курсу комплексної реабілітації залежна людина, сформувавши нові погляди на життя, змінивши свої принципи та цінності, змінивши свою парадигму, прописує план тверезості поза стінами наркологічного центру. Дану роботу потім обговорюють із провідними фахівцями, психологами, керівником програми, а також зачитують її на зборах терапевтичного співтовариства (ТС).

   Ресоціалізація. Після проходження всього курсу комплексної психосоціальної реабілітації залежний може продовжити залишатися в центрі як волонтер, допомагати іншим залежним людям змінювати своє життя та поступово налагоджувати життя в соціумі: пошук роботи, вибір місця проживання, відновлення взаємовідносин з рідними та ін.

   Ресоціалізація – це плавний вихід у соціум. На цьому етапі залежному допомагають фахівці центру та у разі будь-яких важких моментів підтримують та наставляють на правильний шлях.

   Відгуки

   Наркологічний центр «Тонус Плюс» вже тривалий час допомагає людям знайти тверезий спосіб життя. Через нас пройшло дуже багато людей, які залишають свої відгуки. Відгуки про реабілітацію наркозалежних у наркологічному центрі «Тонус Плюс» можна прочитати на сторінці Отывы, а також у Google

   Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

   вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

   5,0 158 reviews

   • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
    Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
    прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
    … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
    Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
   • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
    Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
   • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
    Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
   • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
    Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
   • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
    Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
   • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
    Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
   • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
    Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

   Дивитись всі відгуки Залишити відгук

   Умови

   Наркологічний центр «Тонус Плюс» розташований біля лісу, чисте повітря. Кілька разів на тиждень резиденти центру ходять на прогулянки лісом до озера. Будинок з комфортними умовами, кондиціонери, телевізори зі смарт тв, інтернет. На території центру розташований тренажерний зал, який резиденти центру можуть відвідувати щодня та тенісний стіл. 4-разове збалансоване харчування. Розпорядок дня в центрі розрахований фахівцями, до нього входять зарядка, денні тренінги та заходи, вечірні групи, час для дозвілля та чаювання, час для саморозвитку та розвитку себе у фізичному, психологічному, соціальному та духовному благополуччі.

   наркологический центр Тонус Плюс
   наркологический центр Тонус Плюс
   наркологический центр Тонус Плюс

   Перспектива

   Дуже важливо мати рішення одужувати та змінювати своє життя. Після проходження повного курсу психосоціальної реабілітації в наркологічному центрі Тонус Плюс відкриваються широкі перспективи в житті. Фахівці центру допомагають працевлаштуватись, а також надають психологічну підтримку при виписці з центру.

   Якщо дотримуватися всіх рекомендацій фахівців та використовувати всі інструменти, то перспектива тривалої та успішної тверезості дуже гарна!

   Поделись с друзьями:

   Меню