Реабілітаційний центр для наркозалежних у Запоріжжі

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Запоріжжі запрошує на лікування

Як вибрати центр реабілітації?

Якщо у Вас на даний момент є тверде рішення вилікувати свого родича від наркотичної залежності, то перше, що Вам необхідно зробити, це знайти хороший Реабілітаційний центр для наркозалежних у Запоріжжі. Хороший наркологічний центр відповідає нижченаведеним критеріям:

 1. Такий центр обов’язково має ліцензії та сертифікати, які дозволяють займатися вищезгаданим родом діяльності.
 2. Лікарі мають професійну підготовку та спеціальну освіту.
 3. Лікувально-освітні заходи мають бути схвалені відповідними організаціями у галузі наркології та психіатрії.
 4. Індивідуальні програми, методики та терміни перебування під кожного окремого клієнта.
 5. Побутові умови повинні відповідати всім необхідним санепедемічних норм.

Від правильного вибору реабілітаційного центру залежатиме кінцевий результат, а також позитивні зміни клієнта та відсутність рецидивів після проходження реабілітаційної програми.

Як спонукати наркомана вирушити до Реабілітаційного центру для наркозалежних?

Якщо Ваш родич не має бажання проходити курс лікування в наркологічній клініці, але Ви глибоко переконані, що йому це необхідно, значить, з Вашого боку необхідні кардинальні, рішучі дії, наприклад:

 1. Створення нестерпних для вживання домашніх умов є хорошим поштовхом і мотивацією для залежного, щоб він прийняв правильне рішення щодо проходження курсу лікування.
 2. Перестати вмовляти свого залежного близького, а висунути йому чіткі умови, наприклад такі, що у разі відмови від проходження лікування він позбавляється фінансової підтримки, харчування у крайніх випадках житла.
 3. Якщо вищезазначені заходи не принесли бажаних результатів, тоді без будь-яких вагань переходьте до реалізації пункту 2. Усі перелічені вище ультиматуми повинні почати реалізовуватися в діях.

Запам’ятайте, найчастіше лише дискомфорт, біль та нестерпні умови змушують залежного ухвалити рішення у бік зміни поточної ситуації. Також хочеться відзначити, що в клініках, що пропонують короткострокові курси лікування, навряд чи можна очікувати позитивних результатів, оскільки залежна пристрасть формувалася не один день, місяць, а найчастіше і рік. Короткострокове лікування немає мети подолання залежності, трансформації особистості, і навіть навчання залежного правильним стратегіям поведінки. Метою швидкого курсу лікування наркоманії є лише зняття абстинентного синдрому. Цей підхід не є адекватним. Підходьте до лікування з усією серйозністю та відповідальністю, щоб уникнути розчарувань і непотрібних фінансових витрат.

Яку допомогу мають надати наркоману під час вступу до реабілітаційного центру для наркозалежних?

Ефективність лікування наркоманії залежить від дотримання реабілітаційним центром низки необхідних заходів, певної етапності:

 • Медикаментозний супровід при абстинентному синдромі.
 • Психотерапія, яка включає корекцію хибних переконань, неефективних установок, руйнівних стратегій поведінки, подолання потягу до наркотичних речовин протягом 1-3 місяців.
 • Після проходження курсу лікування необхідно дистанційне спілкування з фахівцями реабілітаційного центру, відвідування терапевтичних груп, а також періодичне тестування пацієнта щодо вживання наркотиків.

Вищезгаданий підхід є найбільш вірним і правильним. Оскільки медикаментозне лікування вирішує питання лише фізичної залежності, у своїй психологічна залежність нікуди не подіється. Саме тривалий курс психотерапії вирішує проблеми, пов’язані із психологічною залежністю. Кінцевий позитивний результат залежатиме від правильного підібраного лікування.

Поделись с друзьями:

Меню