Ресоціалізація наркозалежних, алкозалежних

Після проходження курсу комплексної реабілітації лікування наркоманії та алкоголізму, у одужанні від хімічної залежності настає наступний етап – ресоціалізація.

Ресоціалізація що це

Ресоціалізація – це комплекс різноманітних заходів і методів, спрямованихна відновлення і ефективну адаптацію залежної людини серед тверезих людей. Ресоціалізація є важким та досить тривалим етапом. За час, проведений у стаціонарі наркологічного центру, залежний отримав нові знання та напрацясмчвав у себе нові навички тверезого життя та відпрацював їх у стінах центру. Етап ресоціалізації дозволяє розпочати використання отриманих знань та навичок поза стінами центру, тобто у відкритому соціумі. Будуть з’являтися різноманітні труднощі, з якими потрібно буде справлятися за допомогою консультацій та рекомендацій співробітників центру. Загалом, ресоціалізація – це плавний вихід у соціум. При правильно складеній стратегії ресоціалізації для кожного індивідуального випадку залежний може швидко адаптуватися до соціуму і бути соціально-ефективною людиною без уживання психоактивних речовин.

Якими мають бути дії родичів під час проходження етапу ресоціалізації залежного від наркотиків чи алкоголю?

Ключовим фактором у правильній адаптації в соціумі залежної людини є дії її рідних та близьких. Вони також відповідають за свого близького. І тому родичам необхідно виконувати усі рекомендації спеціалістів центру. Ось кілька основних рекомендацій:

 1. Не пускати цю ситуацію на самоплив. Рідні повинні брати активну участь у житті залежної людини.
 2. Родичі повинні відвідувати індивідуальні та сімейні консультації з психологом.
 3. Брати активну участь у відновленні взаємовідносин між членами сім’ї.
 4. Уникати конфліктних та спірних ситуацій, не кричати та не з’ясовувати стосунки на підвищених тонах. Це може призвести до підвищення рівня стресу у залежної людини та до нестабільного психоемоційного стану.
 5. Приділяйте час спорту, прогулянкам, відпочинку на природі, відвідуванню театру та кінотеатру. Допомагайте уникати нудьги та безцільної втрати часу за комп’ютером або телевізором.
 6. Поступово давайте залежній людині нові сектори відповідальності: прибирання вдома, приготування їжі, винесення сміття, прання особистих речей, закупівлі в магазині.
 7. Не вживайте алкоголь у його присутності. Це може викликати у нього асоціативну та явну тягу, і він може зірватися.

Якщо батьки дотримуватимуться всіх рекомендацій, їх залежний родич може комфортно адаптуватися до соціуму без стресових і емоційно нестабільних ситуацій.

Послуга ресоціалізації наркозалежних та алкозалежних

Наркологічний центр «Тонус Плюс» надає послугу ресоціалізації залежним людям, які пройшли курс комплексної психосоціальної реабілітації. У нашому центрі клієнт має психологічну підтримку на всіх етапах одужання. Фахівці допомагають у важких моментах допомогти вирішити труднощі та дати потрібні настанови.

Ресоціалізація є важливим етапом одужання. Без правильно складеного плану ресоціалізації залежній людині буде складно адаптуватися у навколишньому середовищі.

Відгуки про реабілітацію в Тонус Плюс

Тонус Плюс вже тривалий час допомагає людям знайти тверезий спосіб життя. Через нас пройшло дуже багато людей, які залишають свої відгуки. Відгуки можна прочитати на сторінці Відгуки, а також у Google

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Умови

Центр реабілітації «Тонус Плюс» розташований біля лісу, чисте повітря. Кілька разів на тиждень резиденти центру ходять на прогулянки лісом до озера. Будинок з комфортними умовами, кондиціонери, телевізори зі смарт тв, інтернет. На території центру розташований тренажерний зал, який резиденти центру можуть відвідувати щодня та тенісний стіл. 4-разове збалансоване харчування. Розпорядок дня в центрі розрахований фахівцями, до нього входять зарядка, денні тренінги та заходи, вечірні групи, час для дозвілля та чаювання, час для саморозвитку та розвитку себе у фізичному, психологічному, соціальному та духовному благополуччі.

наркологический центр Тонус Плюс
наркологический центр Тонус Плюс
наркологический центр Тонус Плюс

Поделись с друзьями:

Меню