Що таке реабілітація наркозалежних

У своїй практиці ми часто стикаємося з такими моментами, що залежні люди бояться потрапляти у реабілітаційний процес, бо не знають, що саме там відбувається, і як часто буває все нове та невідоме викликає страх. До всього цього, підживлює упередження маса негативних відеороликів про релігійні секти та трудові табори замість реабілітаційних центрів.

Ми намагатимемося коротко в одному абзаці викласти концепцію реабілітаційного процесу.

Реабілітація – це відновлення. Залежна людина в період вживання зруйнувала себе в 4-х сферах (фізичної, інтелектуальної, моральної та соціальної) тому реабілітація передбачає планомірне відновлення вищенаведених сфер. Реабілітація – це зміни. У реабілітаційній установі залежний за допомогою фахівців повинен змінити формат свого мислення, змінити стратегію своєї поведінки, змінити свої хибні переконання та деструктивні настанови. Якщо у реабілітаційному центрі не проходять відновлювальні процеси, а також не трансформується мислення та поведінка, то наша думка – ви помилилися із вибором закладу.

Реабілітаційний центр залежних

Безумовно, перебування у реабілітаційному центрі – це витратна інвестиція. Особисто наша думка – вибір реабілітаційного центру необхідно робити на місці, щоб бачити все на власні очі (умови, програму, фахівців тощо). Можливо, крім тих випадків, де ви отримали рекомендаційні відгуки від осіб, які скористалися послугами даного центру та отримали позитивні результати.

Якщо ви опинилися в алкогольній залежності або ваші рідні, близькі, дзвоніть! Не відкладайте на завтра, врятуйте життя людині: 095 104 62 44 або098 415 84 64

Поделись с друзьями:

Меню