Генетика – це наука про спадковість, передачі генів між поколіннями від батьків до дітей. Генетика вивчає різноманітні набори генів, які формують особисті характеристики людини, а також зовнішні риси (Обличчя, колір очей, шкіри, ріст, статура та ін.)

Перед вченими стоїть масштабна, але дедалі правдоподібніша місія: простежити гени від наших предків до теперішнього часу. Те, що вони дізнаються про силу генів, має значення для розуміння психічних захворювань та психологічних відмінностей між людьми.

Гени допомагають визначити, яка людина всередині та зовні. Хоча негенетичні фактори теж відіграють свою роль, те, що вчені дізналися про ці впливи, може суперечити здоровому глузду. Характеристика або поведінка, яка видається результатом виховання дитини, наприклад, схильність до психічних захворювань або розлучення, насправді може бути значною мірою впливом генів, які він успадкував від батьків. Насправді дослідження, які вивчають вплив сімейного оточення, показують, що воно пояснює напрочуд невелику різницю між людьми в характеристиках, що вимірюються вченими. За генетикою можуть передаватися різні захворювання та розлади, такі як алкоголізм та наркоманія. Людина може стати залежною не з власної волі, а через генетику.

Що таке ген?

Ген є основною одиницею, за допомогою якої генетична інформація зберігається та передається між поколіннями. Фізично ген є певною ділянкою однієї з довгих молекул ДНК у формі подвійної спіралі, які з’являються в кожній клітині організму. Гени різняться за розміром і включають від сотень до мільйонів нуклеотидів, які складають ДНК. Багато (але не всі) гени мають хімічні «інструкції» щодо створення білкових молекул або виконують інші функції, призначені для нормального функціонування організму. Різні версії того самого гена називаються алелями.

Що таке геном?

Геном – це сукупність генетичного матеріалу, що міститься в індивідуумі. За оцінками ДНК людини містить від 20 000 до 25 000 генів. Переважна частина геному кожної людини ідентична геному іншої людини, але частина, яка відрізняється, впливає те, як розвиваються.

Наука про генетику та поведінку

Може здатися очевидним, що гени, які люди успадковують від своїх батьків і передають своїм братам та сестрам, впливають на поведінку та темперамент. Люди часто багато в чому помітно більш схожі на найближчих родичів, ніж більш далеких чи неспоріднених. Звичайно, всередині сім’ї також є багато помітних відмінностей. Вчені використовували безліч методів, щоб з’ясувати, як і якою мірою генетичні відмінності дійсно пояснюють психологічні відмінності.

Залишились питання? Зв’яжіться з нами та отримайте всю необхідну інформацію

095 104 62 44 або 098 415 84 64

Відгуки про наркологічний центр “Тонус Плюс”

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитись всі відгуки Залишити відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed