“Солі” – новий дизайнерський наркотик, який стрімко увірвався в наше життя. За останні роки наркоткафік зазнав серйозних змін. Синтетичні наркотики практично повністю витіснили з наркоринку природні наркотики на кшталт опіуму і марихуани. Старих наркодилерів замінили електронні гаджети та соціальні мережі. Тепер наркотики не продаються з рук до рук. Придбання йде за допомогою перерахування через термінал коштів та отримання фотографії з місцем розташування закладки.

З усіх видів синтетичних наркотиків, що є на даний момент, «Солі» є найбільш небезпечними, смертельними і руйнівними наркотичними речовинами. Передчасні летальні наслідки, суїциди, психози, органічні поразки ЦНС – це стандартні наслідки вживання Солей. Кінцівка від вживання «Солей» завжди однакова, або залежна людина божеволіє, або позбавляється життя в страшних муках.

Ефект від вживання «Солей» відбувається так. «Солі» впливаю на рептилоїдний мозок людини, яка в основному відповідає за тваринні інстинкти такі, як – бий, біжи, замри і розмножуйся. При попаданні солей в організм, не важливо яким способом це перорально, ін’єкційно або через слизову оболонку, автоматично включається один або комбінація вищезазначених інстинктивних режимів. Залежна людина може без зрозумілої причини почати хаотично пересуватися по квартирі, або надовго завмерти біля дверного вічка або почати поводитися надмірно агресивно бігаючи з ножами в руках. Ефект від вживання солей найчастіше короткостроковий і триває трохи більше 2-4 годин, тоді як залишкові явища, такі як параноя, сплутаність свідомості, галюцинації, маячні судження залишаються на добу.

Як провідний спеціаліст у галузі хімічної залежності можу сказати Вам, що на «Солях» ніхто довго не сидить. Буквально за короткі терміни вживання солей можна отримати такі страшні діагнози, такі як “Дебіл”, “Імбіцил” або “Ідіот”. Якщо ви на момент прочитання цієї статті досі думаєте про необхідність лікування чи ні, припиніть це робити і перестаньте жити в ілюзії. Запам’ятайте: людина не зможе самостійно припинити вживання, оскільки її логічне мислення відключено. Його поведінкою та мисленням керують тваринні інстинкти.

Якщо Ви запідозрили мінімальні ознаки вживання вищезгаданого наркотичного засобу, необхідно терміново бити на сполох і негайно звертатися до фахівців. Лікування від солей нічим не відрізняється від лікування від інших наркотичних засобів. Єдина відмінність у початкових діагностичних та лікувально-корекційних заходах. В основному такі пацієнти потрапляють на відділення у стані психозу, з явно порушеним мисленням. І спочатку таких пацієнтів курирує лікар психіатр, який невідкладно прописує коригувальні медичні препарати для заспокоєння психіки. В іншому це стандартна психо-соціальна реабілітація з усіма властивими їй атрибутами-психотерапією, індивідуальними консультаціями психолога, тренінговими заходами, роботою в груповому процесі.

Процес лікування від «Солей» досить простий, спочатку відновлюються когнітивні функції, після чого через трансформується ірраціональне мислення та деструктивна поведінка.

Всю необхідну інформацію щодо лікування від «Солей» ви можете отримати дистанційно зателефонувавши за нижченаведеними номерами або на безкоштовну первинну консультацію в нашому реабілітаційному центрі.

Залишились питання? Зв’яжіться з нами та отримайте всю необхідну інформацію
095 104 62 44 або 098 415 84 64

Відгуки про наркологічний центр «Тонус Плюс»

Наркологический центр «Тонус Плюс» IconНаркологический центр «Тонус Плюс»

вулиця Хрещатик, 7/11, Київ

5,0 158 reviews

 • Avatar Александр Петренко ★★★★★ неделю назад
  Хочу поблагодарить руководителя центра,а также ведущих специалистов,психологов и консультантов за оказанные услуги в
  прохождении курса реабилизации.Программа "7 Навыков выздоравливающего наркомана и алкоголика",которая представлена
  … More на центре, действительно дала мне возможность жить трезвой, насыщенной и полноценной жизнью.
  Я разобрался с причинами употребления,а также получил инструменты по преодолению своей зависимости.На данный момент я нахожусь в ремиссии и с успехом применяю знания и навыки, которые были приобретены в процессе реабилитации.
 • Avatar Михаил Киров ★★★★★ месяц назад
  Меня зовут Михаил. Мой брат употреблял алкоголь около года. Я предложил ему поехать в наркологический центр Тонус Плюс. Я часто ездил к нему, передавал передачки и говорил, что верю в него. С ним работали квалифицированные психологи и специалисты, … More которые смогли изменить его убеждения и ценности. Благодарю всех за помощь!!!
 • Avatar Илья Марков ★★★★★ месяц назад
  Илья, 30 лет. На протяжении 15 лет был зависимый от опиоидных видов наркотиков. Не знал куда обратиться за помощью. Узнал в интернете про наркологический центр Тонус Плюс и решил, что это мой шанс поменять свою жизнь. Прошел базовый курс … More реабилитации по коррекционно-развивающей программе и уже 8 месяцев нахожусь в трезвости. Спасибо большое!!!
 • Avatar Кристина Ветрова ★★★★★ месяц назад
  Кристина. Мой муж употреблял амфетамин около 2 лет. Я думала что мы будем разводиться, но наркологический центр Тонус Плюс помог нашей семье восстановить потерянные отношения. Он пробыл в центре 3 месяца и полностью поменялся. Я его даже … More не узнала. Он сейчас трезвый 6 месяцев, уделяет мне внимание и заботу. Благодарю всех сотрудников наркологического центра Тонус Плюс за помощь!!!
 • Avatar Денис Романов ★★★★★ 3 months ago
  Здравствуйте, Денис. Как-то раз в школе я попробовал курить марихуану и мне понравилось. Через месяц я стал ее курить каждый день . Через год употребления я расстался с девушкой ине смог поступить в универ. Обратился за помощью к родителям. … More Мы поехали в реабилитационный центр Тонусплюс, где я остался на 5 месяцев. В центре мне помогли избавиться от зависимости и обрести новую жизнь. Спасибо Вам!!!
 • Avatar Коля Серов ★★★★★ 3 months ago
  Николай, 19 лет. Я со своей компанией начал курить траву и нюхать фен. Скоро это заметили родители и отправили меня в реабилитационный центр Тонусплюс, где я совместно с психологами начал изучать свою проблему. За 3 месяца мое поведение … More и мышление изменилось. Я впервые в жизни начал чувствовать себя хорошо без употребления. Моя жизнь кардинально изменилась и сейчас живу в чистоте. Спасибо всем, кто принимал участие в моем выздоровлении!!
 • Avatar Светлана Тарова ★★★★★ 2 месяца назад
  Меня зовут Светлана. Выражаю слова благодарности всем сотрудникам центра "Тонусплюс", психологам и руководителю центра за то что смогли вернуть моего сына к здоровой и трезвой жизни. Я попробовала разные методы лечения, но лучшим … More и эффективным на данный момент является РЦ "Тонусплюс". Мой сын употреблял соли. После прохождения полного курса реабилитации он трезвый 10 месяцев. Спасибо Вам за Ваш вклад в его будущее!

Дивитися всі відгуки Залишити відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed